W niedzielę 16 lutego w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym. Lider rozgrywek II ligi Ochman Raszków udowodnił, że jego liderowanie w rozgrywkach to nie przypadek i podzielił tytuły między sobą.

 1. Klasą dla siebie był Adrian Spychała, który niezagrożony zdobył tytuł mistrzowski. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Wiśniewski, a piąte miejsce zdobył Rafał Dworakowski. Również w grach deblowych tytuł mistrzowski zdobył Adrian Spychała w parze z Mateuszem Lisieckim, brązowy medal zdobyli: Rafał Dworakowski w parze z Maciejem Wiśniewskim. Mistrzowie Wielkopolski będą reprezentować Wielkopolskę na Mistrzostwach Polski w Białymstoku 29 lutego 2020 r. 

  1. Wyniki indywidualne mężczyzn:

  2. 1. Adrian Spychała        Raszków

  3. 2. Maciej Wiśniewski     Raszków

  4. 3. Tomasz Katafiasz      niestowarzyszony

  5. 4. Łukasz Lemieszka     Krzyż

  6. 5. Rafał Dworakowski    Raszków

  7. Po Mistrzostwach Polski wznowione zostaną rozgrywki ligowe, które rozpoczną się 7 marca 2020 r. Raszkowski klub w tym dniu będzie gospodarzem, przyjmując u siebie Wamet Dąbcze oraz Polonię Śmigiel. Ostatnim terminem ligowym przed rozgrywkami play-off będzie 21 marca, gdzie Ochman Raszków podejmować będzie u siebie Piasta Ostrzeszów oraz Tajfuna Ostrów.