Kibice koszykówki mają wreszcie powody do zadowolenia. Zawodnicy BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, triumfując w Gdyni 71:69. Kolejne zwycięstwo odnieśli również piłkarze ręczni Ostrovii. Ostrowski KPR wygrał u siebie z drużyną z Oborników Śląskich różnicą 8 bramek.

Koszykówka – Energa Basket Liga – VI kolejka – 02.11.2019

Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 69:71

Pozostałe wydarzenia sportowe:

Koszykówka – II liga, gr. D – VII kolejka – 03.11.2019

BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski – AZS Basket Nysa 76:81

Piłka ręczna – I liga – VI kolejka – 02.11.2019

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SPR Bór Oborniki Śląskie 42:34

Piłka ręczna – II liga – VII kolejka

----------------------------------------------

Piłka nożna – IV liga – XV kolejka – 02.11.2019

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Victoria Ostrzeszów 0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce – LKS Gołuchów 5:1
Pogoń Lwówek - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0:1

Piłka nożna – V liga gr.3 – XIII kolejka – 02-03.11.2019

Odolanovia Odolanów – Zjednoczeni Rychwał 1:0
Raszkowianka Raszków – Astra Krotoszyn 0:3
Piast Czekanów – Stal Pleszew 0:1

Piłka nożna – Klasa okręgowa gr.1 – XIII kolejka – 02.11.2019

Olimpia Brzeziny - Barycz Janków Przygodzki 3:0

Piłka nożna – Klasa A gr. 3 – kolejka XII – 03.11.2019

LKS II Gołuchów - Iskra-Prosna Sieroszewice 1:1
Sokoły Droszew – Grom Malanów 6:1

Piłka nożna – Klasa A gr. 4 – kolejka XII – 02-03.11.2019

Huragan Szczury – Zawisza Łęka Opatowska 0:2
OKS Ostrów Wielkopolski – Lilia Mikstat 1:1
Błękitni Chruszczyny – KS Hanulin 1:0

Piłka nożna – Klasa B, gr.8 – kolejka XI – 03.11.2019

Błękitni Mąkolno - WKS Sobótka 2:3

Piłka nożna – Klasa B, gr.9 – kolejka XI – 03.11.2019

Ajax Rojów - LZS Chynowa 1:1
Bonikovia Boników – Wielkopolanin Siemianice 3:1
Dąb Dębnica – Masovia Kraszewice 2:11

Piłka nożna – Klasa B, gr. 10 – kolejka XI – 03.11.2019

Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Sulmirczyk Sulmierzyce 6:0
CKS Zduny – Wtórkowianka Wtórek 7:0
Błysk Daniszyn – Zębców Ostrów Wielkopolski 2:2

Piłka nożna kobiet – II liga kujawsko-pomorska – X kolejka – 03.11.2019

KTS – Kluzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:3

Piłka nożna kobiet – III liga

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski---------------------