Pierwszy mecz barażowy pomiędzy TRULY.WORK Stal Gorzów Wielkopolski a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Gorzowianie triumfowali 60:30 i ze sporą zaliczką pojadą w przyszłym tygodniu do Ostrowa – do utrzymania brakuje bardzo niewiele. Ostrowianie natomiast mają przed sobą bardzo trudne zadanie.

TRULY.WORK Stal Gorzów Wielkopolski - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów WLKP. - pierwszy mecz barażowy – 60:30

Pozostałe wydarzenia sportowe:

Koszykówka – II liga, gr. D – II kolejka – 05.10.2019

BC Swiss Krono Żary - BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 92:77

Piłka ręczna – I liga – III kolejka – 05.10.2019

MSPR Siódemka Miedź Legnica - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp 33:25

Piłka ręczna – II liga – IV kolejka – 05.10.2019

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 34:29

Piłka nożna – IV liga – XI kolejka – 05.10.2019

Polonia Kępno - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Ostrzeszów 6:0
Obra 1912 Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1

Piłka nożna – V liga gr.3 – IX kolejka – 06.10.2019

Raszkowianka Raszków – Wilki Wilczyn 1:2
Piast Czekanów – Zjednoczeni Rychwał 0:1
Victovia Witkowo - Odolanovia Odolanów 0:2

Piłka nożna – Klasa okręgowa gr.1 – IX kolejka – 06.10.2019

Strażak Słupia - Barycz Janków Przygodzki 3:4

Piłka nożna – Klasa A gr. 3 – kolejka VIII – 06.10.2019

Iskra-Prosna Sieroszewice – Grom Malanów 6:0
Sokoło Droszew – Wicher Dobra 3:0

Piłka nożna – Klasa A gr. 4 – kolejka VIII – 05-06.10.2019

OKS Ostrów Wielkopolski – Płomień Opatów 2:1
Huragan Szczury – LKS Jankowy 1:4
Błękitni Chruszczyny – LZS Czajków 4:2

Piłka nożna – Klasa B, gr.8 – kolejka VII – 06.10.2019

KS Straszkowia Straszków - WKS Sobótka 1:0

Piłka nożna – Klasa B, gr.9 – kolejka VII – 06.10.2019

LZS Mikorzyn - LZS Chynowa 3:1
Dąb Dębnica - Bonikovia Boników 0:4


Piłka nożna – Klasa B, gr. 10 – kolejka VII – 06.10.2019

Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Błysk Daniszyn 2:1
Sokół Chwaliszew - Tarchalanka Tarchały Wielkie 0:3
Orzeł Wysocko Wielkie – Wtórkowianka Wtórek 4:1
Piast II Kobylin – Zębców Ostrów Wielkopolski 1:2

Piłka nożna kobiet – II liga kujawsko-pomorska – VI kolejka – 05-06.10.2019

-------------------------------------

Piłka nożna kobiet – III liga – V kolejka – 05.10.2019

Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2:1
TRULY.WORK Stal Gorzów Wielkopolski - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów WLKP. - pierwszy mecz barażowy – 60:30
Pozostałe wydarzenia sportowe:
Koszykówka – II liga, gr. D – II kolejka – 05.10.2019 
BC Swiss Krono Żary - BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 92:77
Piłka ręczna – I liga – III kolejka – 05.10.2019
MSPR Siódemka Miedź Legnica - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp 33:25
Piłka ręczna – II liga – IV kolejka – 05.10.2019
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 34:29
Piłka nożna – IV liga – XI kolejka – 05.10.2019
Polonia Kępno - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0:0Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Ostrzeszów 6:0Obra 1912 Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1
Piłka nożna – V liga gr.3 – IX kolejka – 06.10.2019
Raszkowianka Raszków – Wilki Wilczyn 1:2Piast Czekanów – Zjednoczeni Rychwał 0:1Victovia Witkowo - Odolanovia Odolanów 0:2
Piłka nożna – Klasa okręgowa gr.1 – IX kolejka – 06.10.2019
Strażak Słupia - Barycz Janków Przygodzki 3:4
Piłka nożna – Klasa A gr. 3 – kolejka VIII – 06.10.2019
Iskra-Prosna Sieroszewice – Grom Malanów 6:0Sokoło Droszew – Wicher Dobra 3:0
Piłka nożna – Klasa A gr. 4 – kolejka VIII – 05-06.10.2019
OKS Ostrów Wielkopolski – Płomień Opatów 2:1Huragan Szczury – LKS Jankowy 1:4Błękitni Chruszczyny – LZS Czajków 4:2
Piłka nożna – Klasa B, gr.8 – kolejka VII – 06.10.2019
KS Straszkowia Straszków - WKS Sobótka 1:0
Piłka nożna – Klasa B, gr.9 – kolejka VII – 06.10.2019
LZS Mikorzyn - LZS Chynowa 3:1Dąb Dębnica - Bonikovia Boników 0:4

Piłka nożna – Klasa B, gr. 10 – kolejka VII – 06.10.2019
Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Błysk Daniszyn 2:1Sokół Chwaliszew - Tarchalanka Tarchały Wielkie 0:3Orzeł Wysocko Wielkie – Wtórkowianka Wtórek 4:1Piast II Kobylin – Zębców Ostrów Wielkopolski 1:2
Piłka nożna kobiet – II liga kujawsko-pomorska – VI kolejka – 05-06.10.2019 
-------------------------------------
Piłka nożna kobiet – III liga – V kolejka – 05.10.2019
Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski  2:1