Bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które planują zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Mowa o zdrowej metamorfozie ciała, która jest do wygrania w konkursie Imperium Centrum Fitness przy ulicy Radłowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeśli marzycie o zmianie swojego wyglądu oraz stylu życia, to nadarza się ku temu bardzo dobra okazja. Oczywiście wszystko pod okiem specjalistów, którzy doradzą co zrobić by zmienić swój wygląd i ciało na stałe. 
Od dziś ruszył nabór zgłoszeń do projektu METAMORFOZA z IMPERIUM Centrum Fitness. 80 dni pracy nad ciałem i umysłem. Pod okiem najlepszych specjalistów z różnych dziedzin w jednym z najnowocześniejszych klubów fitness w Ostrowie Wielkopolskim, który znajduje się przy ulicy Radłowskiej.


Spośród chętnych wybierzemy 1 lub 2 osoby, które będą chciały przejść holistyczną i odważną metamorfozę. Do dyspozycji uczestników będą: dietetycy, fizjoterapeuci, trenerzy personalni i to oni zadbają, by uczestnicy przeszli oczekiwaną zmianę. Na finiszu Projektu będą również m.in.: fryzjer, stylista, makijażystka, kosmetyczka oraz fotograf.
Projekt Metamorfoza zmienia uczestników, pomaga im spojrzeć na siebie inaczej i wydobyć z nich to, co najlepsze. Uczy, jak radzić sobie w życiu, w każdej jego dziedzinie. Pokazuje, jak pokonywać trudności i zamieniać je w realne cele- mówią Organizatorzy. 

Jeśli chcecie odmienić swoje życie i ciało, możecie bezpłatnie wysłać zgłoszenie do konkursu na e-mail: biuro@imperiumfitness.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:
- wymiary, wzrost, waga,
- 2 zdjęcia: przodem oraz bokiem,
- przeciwwskazania do udziału w projekcie,
- charakterystyka uczestnika,
- uzasadnij dlaczego to Ty powinieneś przejść METAMORFOZĘ.

Zgłoszenia można przesyłać do 31.08.2019r.

Metamorfoza jest całkowicie bezpłatna!

Partnerami projektu są: 
www.facebook.com/DobryDietetykPL 
www.facebook.com/Fitdietetyk 
www.facebook.com/dominika.wisniewska.makeup/ 
www.facebook.com/Kreator-Studio-Fryzur-1678495405762622 
www.facebook.com/PoweradePL 
www.facebook.com/adezPL 
www.facebook.com/KroplaBeskidu/ 
www.facebook.com/BwNutritionPL/ 


Organizatorem projektu metamorfozy jest Imperium Centrum Fitness 
https://www.facebook.com/ImperiumCentrumFitness/