Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza konkurs dla osób kreatywnych ze znajomością języka angielskiego, którego celem jest wyłonienie hasła - sloganu promującego Rundę Finałową SEC 2015 – Mistrzostw Europy na Żużlu, które 19 września 2015 roku rozegrane zostaną na ostrowskim Stadionie Miejskim.

Wypełniony i podpisany druk zawierający sugestywny slogan w dwóch językach - polskim i angielskim - oraz dane osobowe zgłaszającego należy przesyłać od 10 kwietnia 2015 roku do 22 kwietnia 2015 roku (włącznie) na adres sec@umostrow.pl lub składać w Biurze Prasowym i Relacji Społecznych ostrowskiego Urzędu Miejskiego. Nagrodami są bilety na wrześniowy finał, które zostaną wręczone podczas majowego meczu żużlowego reprezentacji Polski i Danii.

Konkurs wyłonić ma hasło, które będzie jednym z elementów promujących rozegranej w Ostrowie rundy finałowej Mistrzostw Europy na Żużlu.

- Slogan promujący imprezę powinien być krótki i sugestywny - tak w języku polskim, jak i w angielskim. Można się w nim na przykład odnieść do nazwy miasta lub jego historii. Slogan będzie wykorzystywany na materiałach promujących wrześniową imprezę. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na takie hasło. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, tym bardziej, że do wygrania są zaproszenia na finałową rundę Mistrzostw Europy na Żużlu - zachęca Artur Kołaciński z Biura Prasowego i Relacji Społecznych ostrowskiego Urzędu Miejskiego.

Konkurs nie jest dzielony na kategorie wiekowe i skierowany jest do wszystkich osób, które zechcą w nim uczestniczyć, bez względu na miejsce zamieszkania. Na konkurs nadesłać można maksymalnie 3 propozycje.

"Załącznik nr 1" (KLIKNIJ) należy wydrukować, wypełnić i odesłać jego skan na adres e-mail: sec@umostrow.pl. Można go także osobiście złożyć w Biurze Prasowym i Relacji Społecznych mieszczącym się w Urzędzie Miejskim (I pietro, pok. 113) lub przesłać pocztą na adres: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych, Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Jeśli uczestnik jest osobą niepełnoletnią jego rodzic bądź opiekun prawny wypełnia i podpisuje "Załącznik nr 1" za uczestnika.  

Swoje propozycje można składać od 10 kwietnia 2015 roku do 22 kwietnia 2015 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu - prezentacja sloganu i wręczenie nagród nastąpi 1 maja 2015 r. na Stadionie Miejskim podczas Międzynarodowego Meczu Żużlowego Polska - Dania. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o szczegółach drogą e-mailową lub telefonicznie.

O wyłonieniu zwycięzców Konkursu decyduje Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.

REGULAMIN KONKURSU

ZAŁĄCZNIK NR 1