Pierwszy mecz barażowy pomiędzy TRULY.WORK Stal Gorzów Wielkopolski a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Gorzowianie triumfowali 60:30. Ostrowianie mają jeszcze teoretyczne szanse na awans, ale o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko.

Gospodarze podejmą Gorzowian w niedzielę – stat meczu zaplanowano na godzinę 17:00. W składzie Ostrovii jest jedna zmiana – do rotacji wskoczył 16-letni Sebastian Szostak. Ekipa z Gorzowa Wielkopolskiego pojedzie w najmocniejszym składzie.

TRULY.WORK Stal Gorzów Wielkopolski - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów WLKP – 13 października – godz. 17:00

Pozostałe wydarzenia sportowe:

Koszykówka – Energa Basket Liga – III kolejka – 12.10.2019

HydroTruck Radom – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (godz. 19:00)

Koszykówka – II liga, gr. D – III kolejka – 13.10.2019

BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski – Tarnovia Basket Tarnowo Podgóne (godz. 17:00)

Piłka ręczna – I liga – IV kolejka – 12.10.2019

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - WKS Grunwald Poznań (godz. 18:00)

Piłka ręczna – II liga – V kolejka – 12.10.2019

TS ZEW Świebodzin - SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie (godz. 18:00)

Piłka nożna – IV liga – XII kolejka – 12.10.2019

KS Opatówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (godz. 13:00)
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce (godz. 14:00)
Centra 1946 Ostrów Wielkopolski – Kotwica Kórnik (godz. 15:00)

Piłka nożna – V liga gr.3 – X kolejka – 12-13.10.2019

Tulisa Tuliszków - Raszkowianka Raszków (12.10.2019 - godz. 11:00)
Astra Krotoszyn - Odolanovia Odolanów (12.10.2019 - godz. 14:00)
Zefka Kobyla Góra - Piast Czekanów (godz. 15:00)

Piłka nożna – Klasa okręgowa gr.1 – X kolejka – 13.10.2019

Barycz Janków Przygodzki – GKS Rychtal (godz. 11:00)

Piłka nożna – Klasa A gr. 3 – kolejka IX – 13.10.2019

LKS Godziesze 1966 - Iskra-Prosna Sieroszewice (godz. 11:00)
Prosna Chocz-Kwileń - Sokoły Droszew (godz. 11:00)

Piłka nożna – Klasa A gr. 4 – kolejka IX – 12-13.10.2019

Sokół Świba - OKS Ostrów Wielkopolski (12.10 – godz. 15:30)
LKS Jankowy - Błękitni Chruszczyny (godz. 11:00)
Lilia Mikstat – Huragan Szczury (godz. 11:00)

Piłka nożna – Klasa B, gr.8 – kolejka VIII – 13.10.2019

WKS Sobótka – GKS Olszówka (godz. 16:00)

Piłka nożna – Klasa B, gr.9 – kolejka VIII – 13.10.2019

LZS Chynowa – Zryw Kierzno (godz. 11:00)
Bonikovia Boników ---------------------------

Piłka nożna – Klasa B, gr. 10 – kolejka VIII – 13.10.2019

Zębców Ostrów Wielkopolski - Pogoń II Nowe Skalmierzyce (godz. 11:00)
Sulmirczyk Sulmierzyce - Sokół Chwaliszew (godz. 11:00)
Wtórkowianka Wtórek – Piast II Kobylin (godz. 11:00)
Tarchalanka Tarchały Wielkie – Orzeł Wysocko Wielkie (godz. 12:00)
Błysk Daniszyn – Czarni Wierzbno (godz. 11:00)

Piłka nożna kobiet – II liga kujawsko-pomorska – VII kolejka – 13.10.2019

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Spójnia Białe Błota (godz. 15:00)

Piłka nożna kobiet – III liga – VI kolejka – 12.10.2019

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski – AZS UAM Poznań (godz. 12:15)