Zapowiedź sportowych wydarzeń weekendu
Koszykówka – Energa Basket Liga – VIII kolejka – 17.11.2019
PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (godz. 15:00)
Pozostałe wydarzenia sportowe:
Koszykówka – II liga, gr. D – IX kolejka – 15.11.2019
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski – KS Hes BasketBall Wrocław (godz. 20:00)
Piłka ręczna – I liga – VIII kolejka – 16.11.2019
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS Real-Astromal Leszno (godz. 19:00)
Piłka ręczna – II liga – IX kolejka – 16.11.2019
ŚKPR Świdnica - SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie (godz. 17:00)
Piłka nożna – IV liga – XVII kolejka – 16.11.2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Tarnovia Tarnowo Podgórne (godz. 13:00)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski (godz. 13:00)
Piłka nożna – V liga gr.3 – XV kolejka – 16-17.11.2019
Odolanovia Odolanów – Wilki Wilczyn (16.11.2019 - godz. 13:00)
Raszkowianka Raszków - Piast Czekanów (17.11.2019 - godz. 11:00)
Piłka nożna – Klasa okręgowa gr.1 – XV kolejka – 17.11.2019
Ogniwo Łąkociny - Barycz Janków Przygodzki (godz. 11:00)
Piłka nożna – Klasa A gr. 3
Iskra-Prosna Sieroszewice --------------------
Sokoły Droszew -------------------------
Piłka nożna – Klasa A gr. 4
Huragan Szczury ------------------
Błękitni Chruszczyny ------------------
OKS Ostrów Wielkopolski ----------------
Piłka nożna – Klasa B, gr.8
WKS Sobótka ----------------------------------------
Piłka nożna – Klasa B, gr. 9
LZS Chynowa------------------
Bonikovia Boników ------------------
Dąb Dębnica --------------------------
Piłka nożna – Klasa B, gr. 10
Pogoń II Nowe Skalmierzyce--------------
Sulmirczyk Sulmierzyce-----------------
Wtórkowianka Wtórek ------------------
Błysk Daniszyn-------------------
Zębców Ostrów Wielkopolski----------------
Piłka nożna kobiet – II liga kujawsko-pomorska – XI kolejka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski --------------------
Piłka nożna kobiet – III liga
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski---------------------
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj