Kobi Simmons został dzisiaj nowym zawodnikiem Arged BM Stal Ostrów. To 24-letni koszykarz, który występuje na pozycji rozgrywającego. Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski będzie jego pierwszym europejskim klubem.

Dotąd utalentowany gracz występował w najlepszej lidze świata NBA oraz na jej zapleczu w NBA G League.
Kobi Simmons ma za sobą grę w szkole średniej St. Francis. W sezonie 2016/2017 występował w uniwersyteckim zespole Arizona, natomiast rok później rozpoczął zawodową karierę. W sezonie 2017/2018 podpisał kontrakt z Memphis Grizzlies. W najlepszej lidze świata rozegrał 32 mecze. Spędzał w grze na poziomie 20 minut. W tym czasie zdobywał 6 punktów i notował ponad 4 asysty. W kolejnych latach był też zawodnikiem Cleveland Cavaliers oraz Charlotte Hornets. Łącznie w NBA rozegrał 33 mecze. 12 z nich rozpoczynał w pierwszej piątce.
Cztery lata swojej kariery Kobi Simmons spędził też na zapleczu najlepszej ligi świata w G-League. Grał w takich drużynach, jak: Memphis Hustle, Canton Charge, czy Greensboro Swarm. W G-League spędzał na parkiecie średnio 32 minuty, zdobywając 16 punktów i dokładając do tego dorobku jeszcze 4 zbiórki i 5 asyst.
Teraz Kobi Simmons zadebiutuje na europejskich parkietach.