Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. organizują IV edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony "Bezpieczna Kobieta" skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego. Szkolenie odbędzie się w marcu, a już dziś zapraszamy wszystkie chętne Panie do zapisów – liczba miejsc jest ograniczona.

"Bezpieczna Kobieta to trzydniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet - mieszkanek powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia. Szczególnie zapraszamy Panie, które czują się zagrożone fizycznie oraz te, które na co dzień pracują w sytuacjach stresowych.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy.
W ramach szkolenia każda z uczestniczek pozna podstawowe zasady technik samoobrony, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz będzie miała możliwość uczestnictwa w spotkaniu z policyjnym profilaktykiem społecznym.

"Bezpieczna Kobieta" zostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 15:00 – 17:00. Wszystkie uczestniczki obowiązuje strój sportowy!

Terminy do wyboru:

I grupa – 13, 14, 15 marca 2019 r.

II grupa – 20, 21, 22 marca 2019 r.

Zapisy trwają do 4 marca 2019 r.! Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o zapoznanie się z regulaminem i zgłoszenie mailowe na adres: patrycja.lichtarowicz@po.policja.gov.pl z dopiskiem "Bezpieczna kobieta". Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie właściwego, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt z Asystentem Wydziału Prewencji st. sierż. Patrycją Lichtarowicz:

tel. 62 73 77 239 lub 572-895-982