Już otwarcie można mówić o sporym skandalu w Ostrowie Wielkopolskim.  

 

W dniu dzisiejszym o wczesnych godzinnach porannych do redakcji zadzwoniła zbulwersowana mieszkanka Ostrowa twierdząc, że na ostrowskim ratuszu montowane są reklamy jednej z sieci handlowej. Zgłoszenie wydawało się nieprawdopodobne. Redaktor udający się na ostrowski rynek domniemał, iż nasza internautka pomyliła reklamę z tablicą informacyjną. Prawda okazała się bulwersująca- na ostrowskim ratuszu zostały powieszone reklamy Biedronki!

Pomieszczenia w ratuszu były do wyjnajęcia od momentu zamknięcia restauracji "Ratuszowa", jednakże informacja o markecie w najpopularniejszym budynku w Ostrowie jest na miare lokalnego skandalu. O potwierdzenie informacji poprosiliśmy kierownika Wielkopolskich oddziałów Biedronki - Jerzego Twardowskiego:

- Tak, to jest prawda. Nasza sieć bardzo się cieszy, że udało nam się pozyskać lokal w samym centrum miasta. Dodatkowo podnosi prestiż naszej marki fakt, iż market powstanie w samym ratuszu. Do tej pory, w żadnym innym mieście nie udało się nam wynegocjować tak atrakcyjnych warunków wynajmu pomieszczeń gospodarczych. Dodatkowo kolorystyka Ratusza idealnie wpasowuje się w branding naszej sieci" 

Oficjalne otwarcie nastąpi w połowie kwietnia, jednak już w dniu dzisiejszym grupa dzieci mogła zobaczyć wnętrza nowopowstałego supermarketu podczas wycieczki z Prezydentem. Każde dziecko otrzymało słodkie upominki od przedstawicieli Biedronki. Zadziwiające jest, że wcześniej nie została poinformowana o tym fakcie opinia publiczna i ostrowskie media. 

biedronka

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, miasto podpisało umowę  z siecią  do roku 2024. Umowa zasiliła miejski budżet, jednak czy wizerunek Ostrowa nie ucierpi poprzez skomercjalizowanie ratusza ? 

 

 

Artykuł to żart Prima Aprilis - zobacz kulisy