AJ Finanse to firma kojarzona w Ostrowie Wlkp. głównie z pożyczkami i kredytami. Ale już od 2 lat, we współpracy z UzyskajZwrot.pl, AJ Finanse zajmuje się również uzyskiwaniem zwrotów prowizji za stare kredyty gotówkowe i konsolidacyjne.

Pani Moniko, wciąż wiele osób nie słyszało o zwrotach prowizji,

To prawda. Informacja o przysługujących zwrotach wciąż do wielu Klientów nie dotarła. Tak w dużym skrócie: banki przy udzielaniu kredytów pobierały spore prowizje a po ich spłacie nie rozliczały się odpowiednio z Klientami – nie oddawały prowizji Klientom. Teraz, zgodnie z treścią obowiązujących przepisów, prowizja bankowa podlega zwrotowi. Co więcej, banki powinny rozliczyć się z Klientami również za wszystkie stare kredyty.

 

Które instytucje finansowe i ILE PIENIĘDZY powinny nam oddać?

Wszystkie. Klienci często myślą, że sprawa dotyczy tylko i wyłącznie banków. A prawda jest taka, że zwroty należą się nam nie tylko z banków ale i ze SKOK-ów oraz firm pożyczkowych. To, jaki zwrot otrzymamy wynika z kilku czynników. Z moich wyliczeń wynika, że sktualnie średnia kwota zwrotu to ponad 2.100 PLN a zdarzają się sytuacje, w których przekracza nawet 10.000 PLN!

Jak sprawdzić, czy należy nam się zwrot?

Można działać na własną rękę lub zlecić sprawę nam. Najpierw, sprawdzimy BEZPŁATNIE, z jakich banków należy się zwrot prowizji. Do takiego sprawdzenia NIE POTRZEBUJEMY UMÓW KREDYTOWYCH. Po takim sprawdzeniu, mając już listę potencjalnych zwrotów, Klient decyduje – czy będzie działał samodzielnie, czy zleca działanie nam.

ILE KOSZTUJE wasza usługa odzyskiwania pieniędzy z banku?

Zacznijmy od tego, że nie pobieramy z góry żądnych opłat za naszą pracę. Nasze wynagrodzenie jest procentowe od odzysanej kwoty i przysługuje wyłącznie w przypadku, gdy nasze działania będą skuteczne. Innymi słowy, dopiero, gdy bank faktycznie zwróci pieniądze Klientowi, następuje rozliczenie z nami. Wcześniej Klient NIC nie płaci. Najprostszy i najuczciwszy układ, dzięki któremu mamy tak wielu Klientów.

Czyli Wasi Klienci nie ponoszą ryzyka?

Żadnego ryzyka! Klienci zgłaszają się do nas, po czym my bezpłatnie sprawdzamy wszystko i proponujemy swoją pomoc. A jeśli nie uda nam się odzyskać pieniędzy, Klienci nie ponoszą żadnych kosztów. Proste, prawda?

To gdzie jest haczyk?

W tym rzecz, że nie ma żadnego haczyka. Nie mamy skomplikowanych umów, wszystko prosto i w zrozuiały sposób tłumaczymy. Jedynym minusem jest może to, że czasami trzeba poczekać chwilę w kolejce do doradcy. Dlatego lepiej przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę – wtedy załatwimy wszystko sprawnie i szybko.

Dziękuję za informacje.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami bądź odwiedzin na naszych stronach internetowych.

 

Biuro w Ostrowie Wielkopolski:
ul. Raszkowska 12,
pon – pt w godzinach 9-17


tel. 570 611 634,
     62 584 20 80,

www.uzyskajzwrot.pl, ajfinanse.pl