Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego kaliskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w marcu br. Łupem sprawcy padła gotówka pozostawiona przez kobietę w kieszeni podajnika bankomatu. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

A doszło do niego 10 marca br. - Nieznany sprawca zabrał znajdujące w kieszeni podajnika bankomatu pieniądze, pozostawione tam przez pokrzywdzoną po nieudanej operacji wypłaty gotówki. Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem – mówi asp Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – asp. Zbigniewem Czajczyńskim z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego pod numerami telefonów 47 77 51 332, 47 77 51 364 (sekretariat wydziału) lub całodobowo pod nr 47 77 51 900

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.