Lenka to pogodna dziewczynka ma 3 latka urodziła się z brakiem przedramienia lewej rączki. Do pełnego funkcjonowania potrzebna jest kosztowna proteza. Udało się zebrać w poprzedniej zbiórce ponad 50 tys. zł jednak okazało się, że ceny protezy elektrycznej poszły znacznie do góry i rodzice proszę o pomoc.


"Nasi kochani, wspaniała Armio Lenki po wizycie w klinice, pracowni ortopedycznej jesteśmy zmartwieni gdyż cena protezy elektrycznej ????dla Lenki poszła w górę. Chcemy was prosić o pomoc gdyż sami nie damy rady ???? systematyczne rehabilitację i wizyty w klinice pochłaniają nasz budżet.  
Całkowity koszt protezy, zabiegu odlewni sylikonowej dopasowanej do skóry ręki wyceniono na 120.488 w tym co roku, 2 lata wymiana końcówki gdyż rączka rośnie koszt od 4-5tys dzięki wam udało nam się zebrać na poprzedniej zbiórce https://zrzutka.pl/va77mj 50.870 brakuję nam 70 tys będziemy wam wdzięczni za każdą symboliczną złotówkę. Wierzymy w moc fb i ludzi o dobrych sercach którzy chcą nieść pomoc drugiej osobie w potrzebie." napisali rodzice Lenki na zbiórce do której link macie poniżej/ 

LINK DO ZRZUTKI AKTUALNEJ [KLIK]