Mieszkaniec okolicy

Oceniono 3 raz(y) 3

To przejście to koszmar pieszych nic nie widać zawsze gdy tam dojeżdżam to mam stracha że ktoś mi wyjdzie. Ale to nie usprawnienie dla tego kierowcy skoro inni się zatrzymali.

Małgorzata

Oceniono 4 raz(y) -2

Rodzinę osób poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt na e-mail m.dabrowska671@wp.pl.Mam informacje do przekazania

do Tomek

Oceniono 1 raz(y) -1

Kiedyś dziesięć osób pomogło by drugiemu człowiekowi podczas wypadku a jeden by nagrywał, a w dzisiejszych czasach dziesięciu nagrywa jeden pomaga.

jula

Oceniono 5 raz(y) 1

chodzą jak święte krowy nie rozejrzą sie..... troche uwagi ze strony pieszych było by inaczej!

Karol

Oceniono 2 raz(y) -2

A kolejne potracenie bylo spowodowane dzis przez corke pani prezydent... Matka zdazyla dziecko odciagnac i sama zostala potracona. Eh strasznie sie dzieje

Mieszkanka

Oceniono 8 raz(y) 2

To przejście na ulicy Paderewskiego jest tragiczne dla pieszych jak i kierujących pojazdami, dlaczego nie zrobią jakiś spowalniaczy? odcinek od ronda przy ulicy Paderewskiego do następnego ronda przy ulicy Strzeleckiej jakiś koszmar motocykliści latem na tym odcinku jeżdżą jak szaleńcy na co skarżą się mieszkańcy ale nikt nic z tym nie robi

Tomek

Oceniono 3 raz(y) 3

Czy wy ludzie musicie stać tymi telefonami i to wszystko nagrywać? Przecież do dodatkowych stres dla służb..

Ostrowianin

Oceniono 14 raz(y) 14

Na tym przejsciu powinno być od dawna oświetlenie , jak np. na Strzeleckiej i zakaz parkowania w odległości co najmniej 20m od przejścia.

XxX

Oceniono 18 raz(y) 0

Powinno sie prawo zmienić co do pieszych , bo widać że robią co chcą. Za takie zdarzenia powinien zostać ukarany pieszy widzi że samochód jedzie to ci wejdzie albo nawet sie nie oglądnie. Nie usprawiedliwiam kierowców ale sam jestem kierowcą i pieszym i wiem co to znaczy.

Stefan

Oceniono 14 raz(y) 6

Feralne przejścia dla pieszych na ulicy Paderewskiego . Strach przechodzić , kierowcy nie widzą pieszych , auta naustawiane wzdłuż całej ulicy jedni się zatrzymują , drudzy nie .