Paweł56

Oceniono 1 raz(y) 1

Nie w każdym miejscu opłaty się dobrze przyjmą, dyskonty mogą na tym stracić, ale prywatne placówki w żadnym razie. W przypadku tej lokalizacji coś nie wypaliło i zawiodła, ale np. na http://lotniskomodlin.org/ działa bez zarzutu, a liczba klientów stale rośnie. Problemem jest mentalność, a nie pieniądze.

Hahaha

Oceniono 1 raz(y) 1

A pod Pepco dziś rano pełno!! :D

Gość

Oceniono 2 raz(y) -2

fascynujące

XdSx

Oceniono 9 raz(y) -7

Pan redaktor/ka widocznie nie ma ciekawszych pomysłów na art. Niż wieczne pisanie o parkingu :) Teraz napewno ukaże się art. Jeden z Ostrowskich marketów ,już ma wystawę na święta . Zajączki już stoją ????????????

Obatel

Oceniono 5 raz(y) 3

Jest pusto , ponieważ są ferie ....................

Adolf

Oceniono 15 raz(y) -3

pazerne niemiaszki wiedzą jak kasiorę trzepać na Polskim terytorium

Jan

Oceniono 6 raz(y) 2

To teraz przy rossmanie i pepco sępy na darmowy parking sie rzucą

Asia

Oceniono 6 raz(y) -2

Podbijam pytanie Agi. Panie Redaktorze/Pani Redaktor (nie wiem, bo się nikt nie podpisał pod artykułem nawet imieniem, pseudonimem),
Szanowna Redakcjo: prosimy o dokładne zgłębienie tematu, na który się piszę. Zwłaszcza w kwestiach, które są interesujące dla czytelników. Już w poprzednim artykule traktującym o "zamiarze wprowadzenia opłat" pojawiały się takie pytania w komentarzach, a widzę, że zadanie domowe nie odrobione. Może zatem Redakcja w ogóle nie czyta uwag i komentarzy swoich czytelników?

...

Oceniono 37 raz(y) 25

Wreszcie, bedzie można normalnie zaparkować i iść na zakupy , a nie jak do tej pory gowniarze zrobili se prywatny parking...do szkoly autobusami a nie samochodami! Powinni wszędzie pod marketami takie parkingi zrobić.

ostrowianin

Oceniono 22 raz(y) 12

W końcu ktoś zrobił z tym porządek , w wielu miejscach w Ostrowie tak powinno być.Oby teraz nie przerzucili się na parking koło biedronki i Popce..