bez komentarza

Oceniono 3 raz(y) 1

co za BZDURY.....to napisal ktos kto nie ma zielonego pojęcia o Sakramencie Pokuty.

lol

Oceniono 1 raz(y) 1

qyścigi szczyrow lol

dupabiskupa

Oceniono 9 raz(y) 3

a zabic i pobic niebiskupa to se na luzie mogre???????

Marcelina

Oceniono 3 raz(y) 1

Papiez zezwolil na wspolne mieszkanie jesli zyje sie w czystosci bez sexu. To sa biale zwiazki i malzenstwa. To nie jest grzech. Nie doprecyzowali

Zbyszek

Oceniono 9 raz(y) 7

Nie rozumiem jednego z w/w grzechów z których należy się wyspowiadać a mianowicie: "seks pozamałżeński z osobami o tej samej płci". Oznacza to, że z osobą o innej płci jest dozwolone i z tego nie trzeba się spowiadać?

Tomek

Oceniono 6 raz(y) 4

Szczęść Boże Wszystkim Wiernym ???? Niech Pan wybaczy tym bluźniercom, Amen

Ali Agca

Oceniono 40 raz(y) -16

Co wy kurwa za kocopoly pierdolicie
Mi się Kurwa niemal udało zajebac Watykańczyka.
A ten mi jeszcze wybaczył.

Mori

Oceniono 12 raz(y) 0

Cześć osób w komentarzach nie zgadza się z tym czy coś faktycznie jest grzechem... To raczej nie miejsce na takie rozmyślania. Można zgłosić się do biskupa, albo wspomnianego wyżej tzw. trybunału pokuty i sobie podyskutować. Wiara i sakramenty to nie indywidualne widzimisię każdego wierzącego ; D, nikt nie zmusza do wiary, a jak jest za ciężko, bo lubi się grzeszyć zbyt bardzo to taka "wiara" z samostanowieniem sobie zasad większego sensu nie ma.

Ania

Oceniono 17 raz(y) -7

Nie czytałam, ale sam temat to bzdura. Nie ma listy. Jest nasze sumienie. I dary Ducha Świetego które otrzymaliśmy na Bierzmowaniu. Chyba ze ktoś nie przystąpił. Tylko czy jak nie przystąpił do Sakramentu Bierzmowania to czy przystępuje nadal do Sakramentu Pokuty?

jp2

Oceniono 17 raz(y) 9

a jak pan jezus powiedział?