GallAnonim

Oceniono 0 raz(y) 0

Widziałem jak ten gościu obok galerii próbował na rondzie "driftowac" Niestety młoda osoba bez doświadczenia nie poradzi sobie z opanowaniem tylnego napędu.

Ovia

Oceniono 0 raz(y) 0

Pewnie jak każdy młody patologiczny cebul ucpany albo alko

Ovia

Oceniono 0 raz(y) 0

Takie życzy tylko w zajebanejednym cebulandi pierdolonym zydowie

Piotr

Oceniono 6 raz(y) -2

halo halo zdala od kierownicy? raz jechał autem z tylnim napędem mając prawo jazdy od niedawna czyli jest młodym kierowcą (NIE DOŚWIADCZONYM) w dodatku od razu widać, że to stare bmw, czyli prawdopodobnie bez żadnych bogatych wspomagaczy, kontroli trakcji itd. Popełnił błąd, no i się wyrżnął, druga sprawa to pytanie kto mu dał auto z tył napędem? a pani ewelina niech miarkuje słowa, bo zabierać prawko za błąd początkującego to zachowanie nie ludzkie wręcz patrząc na to ile trzeba poświęcić teraz, żeby to prawko zdobyć. Ciekaw jestem ile razy pani przytarła o coś? głupie przytarcie lakieru innego samochodu na parkingu to już jest kolizja, tylko o takich małych rzeczach nikt nie mówi, więc jako że to błąd to też powinno się zabrać prawko? Absolutnie nie bronie gościa, ale nie bądźmy hipokrytami, każdy popełnił jakiś błąd na drodze, gdy byliśmy młodymi kierowcami, on miał pecha bo go zarzuciło i nie opanował samochodu, bo dziwne by było jakby świeży kierowca potrafił coś takiego opanować.

EWELINA

Oceniono 6 raz(y) 4

Ja bym mu zabrała prawko taki to niech lepiej się trzyma zdala od kierownicy!!!!

obserwator

Oceniono 3 raz(y) 3

Takze w ostrowie jezdził np ronda i itp podobnie stwarzał niebezpieczenstwo dla innych uczestników samochodów tak i pieszych dobrze mu i szczescie ze nic sie nikomu nie stało