Tomek N.

Oceniono 2 raz(y) 2

Zegnaj moj przyjacielu najdrozszy

Tomek z Cieszyna

Oceniono 3 raz(y) 3

Wieczny odpoczynek...

Droga redakcjo

Oceniono 3 raz(y) 1

Prosze sprawdzic czy ksiadz proboszcz moze odmowic sprawoqania mszy w wielki piatek oraz wielka sobote. Z tego co sie orientuje biskupi nakazuja celwbrowac lliturgiw w samotnosci lub maksymalnie z grupa 5 osob. Natomiast ksiadz z parafii szcxzurskiej pisze na swojej stronie ze sprawowanie liturgii dla 5 osob jest,,malo skuteczne,, i ,,malo owocne,, stad moja prosba o zainteresowamoe sie tematem. Wydaje mi sie ze w odczuciu ksiedza malo owocne znaczy mniej wiernycch mnwiej datkow. Bardzo jestem zniesmaczony takim podejsciem

Rys

Oceniono 1 raz(y) 1

Najpiękniej umiemy krytykować oceniać ... jesteśmy tak samo winni śmierci tego księdza jak i wszelkim zbocEniom na które było przyzwolenie tyle lat ukrywane prEz rządzących ... to straszne przykre!

Jadwiga

Oceniono 6 raz(y) 4

Gdzie się schowali ci co szli w tęczowym marszu w Kaliszu i innych miastach walcząc z ksenofobią i wykluczeniem społecznym osób o innej orientacji seksualnej Gdzie ci aktywiści z pod znaku tęczowej flagi wykrzykujący na ulicach polskich miast nie zdali egzaminu nie ujeli się za człowiekiem a przecież nie złamał prawa cywilnego.Czyzby ich obojętność była podyktowana tym że nie był z ich " drużyny " jaka z ich stronyobłuda i fałsz. Kto wie może wśród komentaży atakujących tego człowieka są i ich komentarze. Czyżby " róbta co chceta " tylko dla wybranych

Robert

Oceniono 4 raz(y) 0

Każdy kto krytykuje tego księdza jest homofobem.

Werty

Oceniono 10 raz(y) 0

Coś tu nie pasuje DUSPASTERZ OD MŁODZIEŻY .CHYBA ZBOCZENIEC...!!!

Kamień z serca

Oceniono 9 raz(y) 1

się czy warto ich utrzymywać. Nie żal mi go w ogóle. Ma co chcial

Kamień z serca

Oceniono 10 raz(y) 6

Jak można bronić księdza za to, że nie potrafił żyć w celibacie? Nie dajesz rady, wystąp i posuwaj tam którego chcesz. Stonoga może kontrowersyjny ale obnaża takich gnojków i dobrze. Ktoś pamięta jak ksiezunio to tłumaczył? Zachłysnął się wolnością nosz ku...jak większość proboszczów tak się rozpędza po awansie to czas wielki zastanowić

Obiektywny

Oceniono 11 raz(y) 1

Nie jest ważne, czy czyn ten był dopuszczalny bądź niedopuszczalny z prawem świeckim. Ksiądz był w tym czasie przedstawicielem Kościoła Katolickiego, a jego oficjalne stanowisko na temat grzechu sodomskiego jest jasne. Niestety utwierdza mnie to w przekonaniu, że podejście do kapłaństwa powinno się zmienić. Dla mnie dopiero kandydatem na księdza powinna być osoba posiadająca własną rodzinę, "przykładny
obywatel", angażująca się w pracę z ludźmi i pomoc ludziom. Dopiero w tym przypadku powinna być możliwość zostania księdzem, a nie mieli byśmy w Kościele tego co mamy dziś