taki jeden

Oceniono 8 raz(y) 6

Banda pisdzelców szuka kasy do zapchania dziury budżetowej - do wora bandziorów a wór do jeziora

Przedsiębiorca

Oceniono 15 raz(y) 5

A może by wreszcie wzięli się za Szumowskiego i jego dziwne interesy albo biednego „VATeusza” który przepisał wszystko na żonę ?

Elwira

Oceniono 16 raz(y) -10

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Tomasz

Oceniono 14 raz(y) 6

Budowanie bazy wyborców pisu. Nie wiem czy wy wiecie, że takie dojeżdżanie przedsiębiorców skończy się katastrofą gospodarczą? Wiecie? Czy alleluja i do przodu?

Raval

Oceniono 5 raz(y) 1

W normalnym kraju takie komentarze były by ścigane z urzędu. Jest tu jakiś moderator, który złoży jakieś zawiadomienie?

Pięść na czerwoną hołotę

Oceniono 32 raz(y) -18

Prawidłowo. Niszczyć wszystkie śmieciowe firmy, co kombinowały i rżnęły na VAT. Jeb....ć także ubeckie ścierwa i ich pociotki. Konfiskować śmieciom majątki. Stworzyć także należy rejestr ubeckich ścierw oraz tych co wspierają zboczeńców z LGBT taki rejestr publiczny jak dla pedofilów, aby każdy wiedział czy jego sąsiad nie jest czerwoną hołotą lub gorszym sortem!!!!!!!!!!!!

Hhhhhhh

Oceniono 22 raz(y) 14

A Kiedy się za tą hiene Rydzyka zabiorą