Małgorzata

Oceniono 0 raz(y) 0

Proszę skontaktować się z dr Vorreiterem, który ma Klinikę w Niemczech. Leczy skutecznie beznadziejne przypadki. Na stronie znajdzie Pani dane o.Klinice i metodach leczenia. Jest Polakiem tak, więc nie ma problemu z porozumiewaniem.

Natalia

Oceniono 0 raz(y) 0

Piotr Rutkowski !!!

Kobieta28

Oceniono 0 raz(y) 0

Nigdy nie jest za późno . Proszę nie słuchać ludzi, którzy tak mówią . Zmienić dotychczasowych lekarzy i suplementowac dodatkowo . Nie tracić przenigdy nadziei . Trzeba walczyć bo jest o co . Ja będę się modlić najlepiej jak umiem. I wierze i nie przestane ze wszystko będzie dobrze. Jeszcze będzie pięknie !!!

Mariusz

Oceniono 0 raz(y) 0

Warto zwrócić się o pomoc do uzdrowiciela duchowego Zbigniewa Jana Popko i skorzystać z uzdrawiania na żywo za pośrednictwem działań przeprowadzonych za pomocą internetu. Warto zapoznać się z działalnością uzdrowicielską tego Pana i skorzystać z jego usług.
Tutaj podaję link poprzez który można dowiedzieć się więcej na temat uzdrawiania oraz link za pośrednictwem którego można zapisać się na uzdrawiania.
https://www.popko.pl/doladowania.xhtml

https://sklep.popko.pl/s_cat,24,uzdrawianie_na_zywo.html

Warto zapoznać się z tymi materiałami. Nagrywa je wspomniany przeze mnie uzdrowiciel duchowy i są calkowicie darmowe. Mają na celu poprawić zarówno zdrowie fizyczne jak i egzystencję.
Życzę przyjemnego i pożytecznego odsłuchania.
https://youtu.be/eNFJRRq2QwM
https://youtu.be/p-hujPuiCJs
https://youtu.be/6C6fCZm_AK4
https://youtu.be/pbMmtOcfVE8
https://youtu.be/0Lmx6IW0O-E

Elisabeth

Oceniono 0 raz(y) 0

Rok temu dowiedziałem się zupełnym przypadkiem, że mam chloniaka żołądek z przerzutami.
Chemioterapia nie spowodowała remisji.
To mój drugi nowotwór. Zachowuje spokój...tylko tyle mogę zrobić

onkobrat

Oceniono 0 raz(y) 0

Trzymaj się życia. Musisz wygrać tą walkę jeśli nie dla siebie to dla rodziny. Poznałem ból i wielomiesieczne cierpienie. Póki co mnie się udało dzięki wspaniałym lekarzom szpitala Rydygiera w Krakowie oszukac raka trzustki. Żyje już półtora roku . Walcz.

Ania

Oceniono 1 raz(y) 1

koniecznie w centrum onkologi im.mari Skłodowskiej zgłosić się do Puotra Rytkowskiego koniecznie On pomoże napewno

Ktoś

Oceniono 0 raz(y) 0

Polecam centrum onkologii im .prof.Franciszka Łukaszczyka W Bydgoszczy .Cudowni lekarze .zycze zdrówka

Magda

Oceniono 2 raz(y) 2

Aniu życzę dużo siły do walki i wiary, że będzie dobrze. Nowenna Pompejańska i wiara czyni cuda, Matka Boża uratowała mojego synka którego stan był ciężki.

Gość

Oceniono 1 raz(y) 1

Polecam skontaktować się z centrum onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.. Poczytać na ich stronie COI. Napisać maila do prof Piotra Rutkowskiego. Trzymam kciuki