????

Oceniono 6 raz(y) 6

Jak to? Pacjent miał wiele chorób współistniejących i to nie przeszkodziło w kwalifikacji do szczepienia??? Do szczepienia był "zdrowy" ale po szczepieniu zmarł na "choroby współistniejące"??? Ktoś to rozumie???

2234

Oceniono 6 raz(y) 4

Po szczepionce nikt nie umiera zły stan zdrowia dużo chorób, ale jakby umarł bez podania szczepionki to by pisało że na koronę i nie ważne że zły stan zdrowia i w rzeczywistości umarł na coś innego..

rrrr

Oceniono 13 raz(y) -11

nie siejcie paniki

Alex

Oceniono 16 raz(y) 16

Po roku, dwóch i po 10 latach mogą być powikłania Ale po 7 dniach już nie ,Co za debile

Monika

Oceniono 7 raz(y) -5

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

Nie dla Ostrów tv.

Oceniono 13 raz(y) 5

Skoro te osoby zmarły nie od szczepionki jak zapewniają pracownicy DPSu to po co w ogóle ten artykuł. Poto żeby robić sensacje czy co bo nie rozumie.
Przecież w Polsce zmarło dopiero 100 osób na covid bo reszta zmarła na grypy raka zatory zawały i inne współ istniejące choroby. Covid do wielka ściema aby spowolnić gospodarkę i zrobić na nim biznes

mysl

Oceniono 0 raz(y) 0

robertbrzoza.pl

Antycovid

Oceniono 17 raz(y) 5

Ludzie nie są głupi już wiedzą dobrze o co w tym chodzi a głupcy i tak zostaną głupcami ciekawe kiedy otworzą oczy

zyg zag

Oceniono 8 raz(y) 4

Przecież wiadomo ze ezeli ktos umiera a ma wykrytego koronawirusa to umiera na koronawirusa mimo ze miał raka, był po 3 zawalach miał cukrzyce to do śmierci i tak doprowadził koronawirus. Ale jezeli ktos po szczepieniu opuści o własnych silach punkt w którym był szczepiony i dopiero wtedy umrze to to nie przez szczepionkę, patrz emerytowany profesor z Chorzowa.

Janusz

Oceniono 20 raz(y) 8

Plan się zgadza umierają po szczepinkach i juz nie trzeba emerytury płacić