R...

Oceniono 31 raz(y) -17

Jeśli to ten pies ze zdjęcia, to nic dziwnego, że szczeka. Jego właściciel też by szczekał, gdyby go zamknąć w tej klatce...
"dodam ze na mojej ulicy chodziły koty, psy i przejeżdżały samochody i on wtedy reagował." Jasne, przecież ulicą NIKT nie może chodzić i jeździć, bo wszystko drażni psa.
"powiedziałem jej ze jest to pies i nie mam na to wpływu" - porządny, kulturalny i znający się na psach właściciel zwierzęcia ma na to wpływ! Są sposoby, aby oduczyć psa nadmiernego szczekania. Niech pan Adam poczyta sobie na ten temat.

olo

Oceniono 43 raz(y) 25

co za chorzy ludzie ,pies im przeszkadza :) sam penie więcej szczeka niż ten biedny pies .
na szczęsćie mamy jeszcze normalne sądy , o ona powinna zapłacić za nieuzasadnione wezwanie policji

R...

Oceniono 39 raz(y) -1

A jakie to jest "szczekanie ponad normę"??? Chyba jak pies drze japę kilka godzin w nocy to jest to przekroczenie "normy". Człowiek chce we WŁASNYM domu odpocząć w ciszy. I ma do tego prawo! Trzymają psy w klatkach i te z nudów szczekają, pies niewinny, ale jego właściciel już tak! Psa niech facet weźmie chociaż na noc do domu i niech jemu szczeka nad uszami! Pies to nie darmowy alarm! Nie może być tak, żeby darł pysk, gdy tylko ktoś przejdzie chodnikiem lub mysz przebiegnie w ogródku..

Izka

Oceniono 38 raz(y) 20

Brawo Pani/e Sędzia za sprawiedliwy wyrok. A ta sąsiadka od siedmiu boleści nieźle musi być p*******ęta.