Turbo

Oceniono 0 raz(y) 0

Pielęgniarki: lekarze też mają rodziny. Pozamykalbum szpitale. Pogranicznicy ? Się naharują w tygodni. Niedziela na obiad z rodziną !!Dlaczego tylko handel i handel ? Pracownicy wodociągów od macochy ???

opg

Oceniono 3 raz(y) 3

zawsze każdy człowiek ma możliwość wyboru... a zakaz to jest kompletny kretynizm

Pracownik

Oceniono 7 raz(y) 3

Ironia klienta obsługiwanego przeze mnie w niedzielę... Cyt. " że też wam te niedziele musieli otworzyć" lepiej niech nie komentuje tego wcale niż ma udawać współczucie. Moi drodzy, wiem gdzie jestem zatrudniona od lat, pracowałam w niedzielę jeszcze przed zakazem handlu. Wolny wybór pracy, wiadomo. Tylko ci co nas krytykują nie widzą jak to się odbija na pracownikach. Mamy wpisane, 3-4 niedzielę w mcu w grafiku. Cały czas pracujemy nadgodziny bo wiecznie coś.... Ta niedziela wolna od handlu nawet w razie zachorowania pracownika była pewnym dniem wolnym. Rzeczywistość wygląda tak że z dnia na dzień masz przychodzić do pracy bez gadania! A weź się nie zgódź. Rodzina, prywatne plany, wizyty u lekarzy to nie jest wystarczający argument żeby odmówić... Pozdrawiam.

Adam

Oceniono 10 raz(y) 8

Szczerze mówiąc WISI MI TO! czy będą otwarte czy nie bo i tak w niedziele nie robię zakupów a tym bardziej budowlanych.

Gość

Oceniono 14 raz(y) 12

Od wielu lat nie robię zakupów w niedzielę. Przez caly tydzień markety otwarte są do 23 niektóre do 24. Jest czas na zakupy. Niedziela jest i powinna być dniem przeznaczonym dla rodziny na odpoczynek, a nie na bieganie do sklepów. Dzieci nie wiedzą co to plac zabaw lub spacer po parku, ale znają nazwy i lokalizację marketów. To jest smutne, bardzo smutne.

Polka

Oceniono 14 raz(y) 10

Jakby zescie nie lazili w niedziele po sklepach to by pozamykali