Mateusz

Oceniono 1 raz(y) 1

w ogóle mnie to nie dziwi. W Ostrowie kompletnie nie ma niczego, a na pewno szans na rozwój i dobrą pracę.

Aniela

Oceniono 3 raz(y) 1

Już śmierdzi. Czym kurna Ci ludzie opalają? Chcemy oddychać w Ostrowie!!! Po Ch.j ten dron sprawdzający jakość powietrza. Nic się nie zmienia, a będzie jeszcze gorzej.

333

Oceniono 5 raz(y) 5

Jeszcze chwila i nikt w tym grajdole nie zostanie. My z rodziną od nowego roku też się stąd wynosimy!!!!

Kejti

Oceniono 2 raz(y) 2

W statystykach ledwo 70 tys.a w rzeczywistości myślę, że max 50 tys. I to większość emerytów. Tu dla młodych nic nie ma. Każdy ucieka i nie wraca. Po 18 ostrów umiera.

WWWM

Oceniono 5 raz(y) -1

Nasz Ostrów jest fajnym miastem,ładnym,zadbanym,mieszkam w bloku otoczonym drzewami,mam super sąsiadów ,czego chcieć więcej,a co do kultury to każdy -jeśli chce,znajdzie coś dla siebie i kino i teatr,przestańcie już ciągle narzekać i krytykować,cieszmy się tym,co mamy, doceniajmy, jak wiele dla nas zrobiono.

Antonio

Oceniono 2 raz(y) 2

Jeszcze troszkę to za oddychanie będzie trzeba płacić A miało być tak pięknie.

Skolim

Oceniono 5 raz(y) 1

Ale co jest w naszym mieście żeby tu zostać? Miasto, a właściwie wioska emerytów i meneli. Tylko Klimek zadowolona, a każdy narzeka i kto może to ucieka. Niestety, ale lata świetlności ostrowa już minęły lata temu. Teraz marazm i nic więcej.

Mikołaj

Oceniono 4 raz(y) 4

Kogoś to dziwi? Kto moze to ucieka z tej wioski. Klimkowa zrobiła tu prywatny folwark i trzeba za to płacić. Dziurawe ulice, odrapane kamienice, autobusy raz na 2 godziny. Brak dobrych miejsc pracy. Brak wlasnej uczelni. Brak kultury wyższej typu teatry, opery, filharmonie. Miasto emerytów i żuli. Kto sprytniejszy ucieka. Zaraz będzie trzeba spłacać długi ekipy carycy Beci. Ostrów umarł już dawno. Teraz dogorywa.

Miki

Oceniono 6 raz(y) 4

Wyjechałam z tego grajdoła 5 lat temu i była to najlepsza decyzja. Ostrów to wioska bez perspektyw.

zyg zag

Oceniono 1 raz(y) 1

W Polsce jest tylko parę miast którym przybywa ludności i nie mam tu na myśli Zielonej Góry czy Opola które przyłączyły sobie podmiejskie miejscowości. Warszawa, Kraków, Wrocław czy Gdańsk to są miasta które przyciągają nowych mieszkańców, Poznań, Łódź czy Bydgoszcz tracą mieszkańców. Ostrów nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji bo już niedługo może zostać 3 miastem pod względem ilości mieszkańców w Wielkopolsce bo Konin i Piła maja bardzo duży ujemny spadek liczby mieszkańców. Obecnie Piła i Konin maja tylko po kilkuset więcej mieszkańców mimo ze maja powierzchnie miast dwukrotnie większe od Ostrowa. W Koninie od 2002 do 2021 ubyło 12,5% mieszkańców w Pile 4% w Ostrowie 3% w Poznaniu 8% a w Kaliszu 10%. Wiec na miasto w którym nic niema i nic sie nie robi nie jest najgorzej.