Już po raz 3 Motomikołaje z Ostrowa i Kalisza będą pomagać. W tym roku pieniądze trafią do dzieci z Mops-u w Kaliszu oraz do Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny oraz dla schronisk dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim i Kaliszu.

Motocykliści z Ostrowa, Kalisza oraz okolic prowadzą zbiórkę pieniędzy za które później kupią paczki dla dzieci z Mops-u w Kaliszu oraz dla Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny.
Tradycyjnie już za część pieniędzy zostanie kupiona karma dla Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim i Kaliszu. 

W Kaliszu zbiórka do specjanych puszek odbędzie się w punktach:
- 4Biker na ul. Łódzkiej,
- Cool pizza na Górnośląskiej,
- Sklep sportowy Octagon na Staszica

W Ostrowie Wielkopolskim w punktach:
- Brand komis odzieżowy na Kaliskiej
- Octagon na ul. Wolności

W grudniu 2015 roku pojechałem sam na moto do Kalisza z pieniążkami, które dzięki Wam, ludziom dobrej woli udało się uzbierać. Już wtedy podczas akcji padła propozycja połączenia sił i zorganizowania czegoś, także dla potrzebujących z naszego miasta. Tak też się stało. Od tego czasu współpraca przebiega rewelacyjnie dając nieocenioną radość zarówno tym, którzy tego najbardziej potrzebują, jak i nam, tym, którzy mogą być dla innych :) Każda kolejna akcja zabierała ze sobą coraz większą rzeszę motocyklistów, za co z całego serducha bardzo Wam dziękuję. Mam nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej i uda nam się uzbierać jeszcze większą kwotę, którą tradycyjnie przeznaczymy dla: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu ,Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim oraz oczywiście dla czworonogów z Schronisko Ostrów oraz Schronisko dla Zwierząt w Kaliszu - strona wolontariatu
Jutro pojawią się kolejne szczegóły dotyczące miejsc, w których będzie można wrzucić do puszki pieniążki- napisał Piotr Latajka jeden z organizatorów akcji.