Data wydarzenia: 08.12.2019 10:00 - 08.12.2019 19:00
Miejsce wydarzenia: Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach

Ciekawe wydarzenie będzie miało miejsce 8 grudnia w Ostrowie Wielkopolskim i Przygodzicach.

Jak co roku w grudniu motocykliści łączą się jako jedna wielka rodzina, organizując MotoMikołaje - event, który w tym roku odbędzie się także w Ostrowie Wielkopolskim i w Przygodzicach.

Tegorocznym celem wydarzenia jest wsparcie imprezy "Mikołajkowy Prezent od Serca dla Kubusia" organizowanej przez Klub HDK PCK "WARTO ŻYĆ DLA KOGOŚ" Gminy Przygodzice, przy wsparciu wielu organizacji i osób. Na wydarzenie wyjedziemy wspólnie w niedzielę 8 grudnia 2019 r. z Ostrowskiego Rynku około godz. 10:30.


Na miejscu zjawimy się dla 3,5-letniego Kubusia, który walczy z nowotworem. Naszą obecnością dołączymy do wielkiej imprezy oraz wspomożemy liczne licytacje. Pokażmy, że razem jesteśmy w stanie stawić czoła każdemu problemowi. Tego dnia przyjmujemy małego Kubusia do naszej wielkiej, motocyklowej rodziny, bo wszyscy jesteśmy "dawcami" dobroci!

Motomikołaje zapraszaja także dzieci wraz z rodzicami na Ostrowski Rynek 8 grudnia przed godziną 10.

Mamy sporo cukierków do rozdania przed wyjazdem do Przygodzic, serdecznie zapraszamy także do zrobienia sobie z nami zdjęcia z odpowiednio ozdobionymi tego dnia motocyklami i Mikołajami- piszą organizatorzy. 

Image may contain: 2 people, text