Jeśli szukacie domu dla siebie w dobrej lokalizacji lub chcecie zainwestować pieniądze w czasach galopującej inflacji, macie ku temu dobrą okazję. Ruszyła sprzedaż domów przy ulicy Topolowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Opis nieruchomości: 

Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części miasta przy ulicy Topolowej, składa się ona z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej położonych przy drodze publicznej. Znajdowały się będą one w doskonałej lokalizacji, na spokojnym osiedlu willowym są bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta.

Do osiedla dostaniemy się jadąc ulicą Krotoszyńską, i skręcając w ulicę Topolową lub jadąc ulicą Gorzycką i skręcając w prawo.
Lokalizacja to jedna z największych zalet. Położenie inwestycji łączy spokojne, zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum miasta . W okolicy nie brakuje licznych placówek handlowo – usługowych, a w niedalekim sąsiedztwie mamy do dyspozycji liczne placówki handlowo – usługowe, markety spożywcze, szkołę podstawową a dojazd do centrum zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Domy posiadały będą powierzchnię użytkową 121,09 m2 i będą posadowione na działkach o powierzchni 360 m2 i 420 m2. Pierwsze dwa budynki zostaną oddane do użytkowania w czerwcu 2022 roku, a ukończenie kolejnych przewidziane jest na grudzień 2022 roku. Standard deweloperski umożliwi Państwu aranżację wnętrz według własnego, indywidualnego pomysłu, a układ pomieszczeń zaprojektowany został w sposób nowoczesny i prosty, aby dać komfort zamieszkiwania dla każdego.
Każdy z budynków wybudowany zostanie z suporeksu Solbet jego mur zewnętrzny będzie ocieplony styropianem grafitowym o grubości 15 centymetrów i zostanie otynkowany silikonowo – akrylowym wraz z uzupełnieniami w deski ozdobnej w kolorze dębowym. Dach jest dwuspadowy, na konstrukcji drewnianej, jest ocieplony pianą natryskową izolacyjną o grubości 20 centymetrów, membraną oraz dachówką ceramiczną Reform C11 w kolorze antracyt. Nowoczesne ogrzewanie budynku zapewni pompa ciepła wraz z pełną instalacji ogrzewania podłogowego, dodatkowo salon i kuchnia będą wyposażone w jednostkę klimatyzacji dająca wytchnienie w ciepłe dni, kolejnym atutem jest system odkurzacza centralnego wraz z jednostką BEAM Electrolux.


Zestawienie powierzchni:
PARTER:


wiatrołap 1,78 m2
łazienka 4,28 m2
salon z aneksem 34,27 m2
skrytka 2,94 m2
korytarz 1,96 m2
garaż – 17,97 m2
komunikacja 2,82 m2

PIĘTRO:


komunikacja 6,72 m2
sypialnia 15,54 m2
garderoba 5,73 m2
łazienka 6,39 m2
pokój 10,05 m2
pokój 10,63 m2

Materiały użyte zarówno do budowy jak i wykończenia wnętrza są wysokiej jakości, a każdy etap budowy był przeprowadzony ze szczególną dbałością o każdy szczegół. W budynku zamontowane są okna PCV 3 szybowe, z zewnątrz kolorystycznie dostosowane do dekoracyjnych elementów elewacji tworzących nowoczesną i jednolitą całość. Stolarka okienna wyposażona jest w rolety zewnętrzne aluminiowe podnoszone elektrycznie na pilota. Rozprowadzone są instalacje energetyczne, wodne kanalizacyjne, telewizji kablowej i internetu. Wykonane są tynki gipsowe oraz wylewki na podłogach. Drzwi wejściowe do budynku są grubości 7 centymetrów, są ocieplone, z progami ciepłymi. Garaż jest zamykany bramą segmentową firmy Wiśniowski podnoszoną elektrycznie na pilota.
W budynku zastosowano wiele nowoczesnych i enegooszczędnych nowinek technicznych. Teren przed budynkiem zostanie zagospodarowany, podjazd do garażu, chodnik utwardzone betonową kostką.
Nieruchomości te położone jest przy ulicy asfaltowej i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

W ofercie w sprzedaży pozostały dostępne 3 budynki:

Topolowa 37A – sprzedana

Topolowa 37B – wolna

Topolowa 37C – wolna

Topolowa 37D – rezerwacja

Topolowa 37E – rezerwacja

Topolowa 37F – rezerwacja

Topolowa 37G – wolna

Topolowa 37H – rezerwacja


Więcej informacji na temat zakupu nieruchomości uzyskacie pod numerem telefonu: 601 383 088

Lub na stronie oferty- TUTAJ