24 października Olek wraz z Tatą jechali po ciocię i kuzynkę na lotnisko, niestety samochód którym jechali zderzył się czołowo z tirem. Na miejscu zginął Tata 9-letniego Olka.

24 października 2018 to tragiczna data dla rodziny 9-letniego Olka.  Około godziny 17:30 na DK 25 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym na miejscu zginał jego tata. Olek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala we Wrocławiu. Zbiórkę pieniędzy na rehabilitację zorganizowała ciocia Olka, która chce pomóc swojej siostrze by jej syn wrócił do zdrowia.

Olek wraca do zdrowia. Przeżył wypadek samochodowy w którym zginął jego tata. Olek w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala we Wrocławiu. Miał uszkodzoną śledzionę, pęknięte żebra krwiak na odcinku szyjnym obie nogi składane operacyjnie(w prawej nodze składane podudzie a w lewej całe śródstopie i palce). Dziś już nie ma gipsów,korzysta z wózka i organizowane są lekcje domowe. Olek ma 9 lat i dużo już wycierpiał. Szukam pomocy by postawić go na nogi i dać wiarę mu ze jest silny i dla jego wspaniałego taty- mówi Pani Adriana. 

W zeszłym tygodniu Olek wrócił ze szpitala, niestety jeszcze nie może chodzić. 
Olek chodzi do Szkoły Podstawowej nr 7 na ulicy Bema, obecnie nadal przebywa w domu gdzie musi mieć indywidualne nauczanie.

Koszt rehabilitacji Olka to 20 000 złotych. 

W imieniu rodziny prosimy o pomoc. Pieniądze można wpłacać na stronie zbiórki: TUTAJ