Takie wiadomości moglibyśmy otrzymywać codziennie! Napisała do nas Pani Ola, która po przeczytaniu sierpniowego artykułu, wysłała do firmy Helpfind kosztorys, który otrzymała od swojego ubezpieczyciela po kolizji, do której doszło w zeszłym roku.

Okazało się, że wypłacone odszkodowanie dot. VW Passata było ewidentnie zaniżone. Zaskoczona Pani Ola otrzymała dodatkowy zastrzyk gotówki - 5345 zł. Cieszymy się, że dołożyliśmy cegiełkę do tej niespodzianki. Przypominamy artykuł, dzięki któremu można tylko zyskać. 

KLIKNIJ I ZWERYFIKUJ SWÓJ KOSZTORYS

Od wielu lat dochodzi do serii wypadków i kolizji na ostrowskim Rondzie Bankowym, ale także w wielu innym miejscach w naszym mieście. Jeśli zdarzy Wam się stłuczka warto udać się do firmy, która zweryfikuje czy Wasz kosztorys nie został zaniżony. Warto wiedzieć, że proceder zaniżania odszkodowań jest bardzo powszechny, ponieważ dotyczy 99% spraw.

Jeśli byłeś osobą poszkodowaną w wypadku bądź kolizji, a od tego zdarzenia nie minęły 3 lata, koniecznie sprawdź, czy w kosztorysie, który dostałeś od ubezpieczyciela nie wystąpiło zaniżenie. Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z pomocy ostrowskiej firmy, która jest ogólnopolskim liderem w branży odszkodowań. Spółka Helpfind, bo o niej mowa, powstała w 2017 roku i skutecznie pomaga poszkodowanym kierowcom w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania.

Każda analiza sprawy jest bezpłatna, nie są wymagane żadne opłaty przedwstępne. Klient w ciągu 5 dni od dostarczenia kompletu dokumentów otrzymuje przelew na konto. Średnia wysokość zaniżenia wynosi 5756 zł. Najwyższa dopłata w 2020 roku dokonana przez Helpfind wyniosła aż 48 757,00 .

Poniżej przedstawiamy średnie kwoty dopłat do odszkodowania spośród poszczególnych marek:

Do tej pory zostało przeanalizowanych ponad 70 tys. spraw i liczba ta wciąż rośnie. Sami Klienci są coraz bardziej świadomi, a pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Internecie o Helpfind.

O skuteczności firmy możecie się sami przekonać. Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać.

 

KLIKNIJ I ZWERYFIKUJ SWÓJ KOSZTORYS