Nie wszystkie firmy wytrzymają czas obostrzeń wprowadzonych przez rząd. Najgorzej jest w branży rozrywkowej, turystycznej i gastronomicznej.

Już na początku pandemii zakończenie działalności ogłosił JJ Park Trampolin, niestety kolejne firmy nie wytrzymują czasu bez zarobków. 

Działalność kończy znana siłownia Fitness World mająca jeden z swoich punktów w Kaliszu. 
Siłownia była popularna również wśród mieszkańców powiatu ostrowskiego gdyż jako jedna z nielicznych była czynna przez całą dobę. 

„Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna. W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość Fitness World sp. z o.o. – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy. - Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej”.
„Dziękujemy za Waszą energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach” – napisano w komunikacie.

W przypadku jakichkolwiek pytań firma prosi o kontakt pod adresem: Klubowicz@pl.fitnessworld.com.