Siła internetu jest wielka. A internauci z powiatu ostrowskiego już nie raz pokazali, że potrafią pomagać. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać pieniądze na operację Pauliny, operacja nogi odbyła się w szpitalu w Wiedniu.

11 lipca 2017 roku Paulina wracała z wakacji autokarem, który nagle zjechał z drogi i przewrócił się na bok. Jej noga została przygnieciona, a ona sama uwięziona w uszkodzonym pojeździe. Paulina nie miała możliwości wydostać się z autokaru. Wszyscy poza nią wyszli z autobusu, ona jedna pozostała w nim, a w zgiełku i panice nikt nie słyszał krzyków Pauliny. Jej stan był ciężki, groziła jej amputacja nogi.  

Paulina z Sieroszewic ma 14 lat, w wypadku miała zmiażdżone kości, brak miękkich tkanek i wiązadeł. W minionym tygodniu pojawiła się szansa by wróciła do zdrowia. 7 czerwca rozpoczęła się zbiórka na leczenie Pauliny i dzięki hojności internautów, w krótkim czasie udało się zebrać całą potrzebna kwotę. W niedzielę 10 czerwca Paulina przeszła operację. KOCHANI
Pauliny operacja przebiegła pomyślnie , długo trwała, ale czasem warto czekać.
Rokowania Profesora są dobre powiedział ,że Paulina będzie chodzić , choć przed nią jeszcze długa droga najpierw chodzenia w gipsie i rehabilitacja.
Ale najważniejsze że dzięki Waszym dobrym sercom , które były takie hojne Paulina wróci do szkoły do przyjaciół do normalności ????.
Nie ma słów które wyrażą nasze podziękowanie i wdzięczność za Waszą dobroć. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiej pomocy i jak wiele dobrych ludzi jest blisko nas. Pomoc płynęła i w pieniążkach i ciepłych słowach wsparcia i otuchy. Które bardzo dużo znaczą kiedy jest ciężko.
DZIĘKUJEMY???????? -  dziękuje rodzina Pauliny.