Ostrowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru. Zdarzenie miało miejsce w ubiegły piątek, 1 lutego na terenie szkoły podstawowej przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny podejrzewanego o kradzież. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego prowadzą poszukiwania sprawcy kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 1 lutego br. w godzinach dopołudniowych na terenie szkoły podstawowej przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany został moment kradzieży oraz sylwetka podejrzewanego o to przestępstwo.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy poniżej, bądź mające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego pod numerem telefonu 519 666 520. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KPP w Ostrowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 62/ 73 77 211.