Data wydarzenia: 24.09.2015 19:00 - 24.09.2015 21:00
Miejsce wydarzenia: Galeria PIK



Kolejna odsłona działalności fotografujących i fascynatów utrwalania rzeczywistości. 

Różne spojrzenia. Różny poziom wrażliwości. Różne techniki.
Łączy ich zamiłowanie do fotografii.

Na wystawę pokonkursową serdecznie zapraszamy!

Jury w składzie: Sebastian Górski, Mariusz Hertmann (przewodniczący), Janusz Jurek, Andrzej Staszok stwierdziło, że na Biennale nadesłano 201 prac 54 autorów.
Po zapoznaniu się z pracami Jury postanowiło zakwalifikować prace do wystawy pokonkursowej oraz przyznać nagrody i wyróżnienia.
GRAND PRIX Biennale otrzymuje:
- Paweł Roman (Częstochowa), za zestaw prac 
WYRÓŻNIENIA otrzymują:
- Jacek Komorowski (Rybnik), za pracę pt. „Genotyp Historii"
- Krzysztof Strzoda (Katowice), za pracę pt. „Mountain Abstraction"
- Piotr Pietryga (Poznań), za pracę pt. „Dwa Światy "
- Radosław Brzozowski (Gdynia), za pracę pt. „Orłowo"
- Jolanta Krawiec (Bydgoszcz), za zestaw prac „Szurnięte Anioły "

Jednocześnie Jury zakwalifikowało następujących autorów do wystawy pokonkursowej (wg kolejności zgłoszeń)
Piotr Przybyła - Sosnowiec
Piotr Stefan Perczyński - Lublin
Bogdan Sałaciński - Łódź
Katarzyn Betlińska - Sulejówek
Magdalena Samborska - Pabianice
Lidia Misztal - Gdańsk
Krzysztof Strzoda - Katowice
Iwona Trzcińska - Ostrów Wielkopolski
Agnieszka Jaworska - Kraków
Marcin Sarota - Nowy Sącz
Iwona Czerniak - Wrocław
Artur Matecki - Ostrów Wielkopolski
Tomasz Juszkiewicz - Koszalin
Katarzyna Kaźmierska - Warszawa
Erazm Wojciech Felcyn - Gdańsk
Jolanta Krawiec - Bydgoszcz
Łukasz Robert Pawłowski - Warszawa
Piotr Hajduga - Rybnik
Marcin Komorowski - Rybnik
Jacek Komorowski - Rybnik
Paulina Jędrzejczyk - Stara Wieś
Julia Karasiewicz - Walendów
Iza Niemira - Warszawa
Mariusz Paweł Mazur - Lublin
Jacek Szczerbaniewicz - Jelenia Góra
Jolanta Wdowczyk - Kalisz
Paweł Roman - Częstochowa
Monika Płusa - Warszawa
Adam Markowski - Częstochowa 
Jakub Matuszczak - Ostrów Wielkopolski
Krzysztof Maik - Ostrów Wielkopolski
Marcin Biegański - Topola Wielka
Piotr Pietryga - Poznań
Radosław Brzozowski - Gdynia
Mirosław Niesyto - Kraków
Maciej Pazera - Herby
Agnieszka Nowak - Pszczyna