Za nami kolejny odcinek programu Rolnik Szuka Żony. Dawid Noweta spod Ostrowa otrzymał ponad 100 listów od kobiet, które chciałby z nim spędzić czas a może nawet życie.

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko drugiej połówki – takiej, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

W jej znalezieniu pomaga program „Rolnik szuka żony.

Wśród uczestników siódmej edycji jest mieszkaniec niewielkiej miejscowości pod Ostrowem Wielkopolskim. To 30-letni Dawid.

„Dawid ma 30 lat i mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne, stara się cały czas modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem.
Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam.

Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny” – czytamy na profilu Rolnik szuka żony na fb.

Dawid z Będzieszyna już przeczytał listy od kobiet. W następnym odcinku poznamy jego wybranki.