Po wakacjach, kąpielach słonecznych i pysznym jedzeniu z grilla nasze ciało i twarz potrzebuje regeneracji! Na skórze pojawiły się przebarwienia a w pasie przybyło kilka centymetrów? Onde Clinic ma na to receptę, a jesień to najlepsza pora roku by nad tym popracować!

Kilka miesięcy temu na mapie Ostrowa Wielkopolskiego pojawiło się nowe miejsce oferujące nieinwazyjne, bezbolesne a przede wszystkim skuteczne zabiegi wyszczuplające ciało oraz redukujące oznaki starzenia. Zupełnie nowe technologie i maszyny jakich jeszcze nigdy nie było w żadnym innym gabinecie kosmetologii estetycznej w Południowej Wielkopolsce.

Wszystkie zabiegi mają na celu nieodwracalne zniszczenie komórek tłuszczowych, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Zabiegi takie pozwalają odpowiednio wymodelować problematyczne części ciała, zredukować cellulit, a także przywrócić skórze jędrność. Pionierem wśród zabiegów wyszczuplających jest ONDA. Zabieg wykorzystuje najnowszą światową technologię CoolwavesTM. Zabieg ONDA pokochały gwiazdy z pierwszych stron gazet!

Unikalna technologia oparta na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę. Mikrofale CoolwavesTM działają głęboko i precyzyjnie na błony komórek tłuszczowych, rozbijają je, a następnie usuwają z organizmu w naturalnych procesach
metabolicznych. Pozwala to na osiągniecie spektakularnych efektów w szybkim czasie. Osoby borykające się z wiotką skórą i pozostałościami po szybkim odchudzaniu mogą skorzystać z zabiegu falą radiową Alma Beauty SpaDeep. Mechanizm ten powoduje ogrzewanie objętościowe w skórze, kurcząc włókna kolagenowe i stymulując powstawanie nowego kolagenu. Zabieg ma również wpływ na poprawę kolorytu i tekstury skóry. Dzięki temu jest bardzo skuteczny w zwalczaniu cellulitu, rozstępów i obrzęków. Zabieg uwielbiają szczególnie Panie po ciąży ponieważ pomaga im się pozbyć dodatkowej skóry po ciążowym brzuszku i tzw. różyczki wokół pępka.

O swoje ciało i skórę powinny dbać również Panowie! Jeśli aura za oknem nie sprzyja aktywnością fizycznym lub po prostu nie przepadacie za wysiłkiem fizycznym to z pomocą przychodzi zabieg Schwarzy! Onde Clinic oferuje zabieg falą elektromagnetyczną, która pobudza mięśnie głębokie do skurczów! W ciągu 30 minut dochodzi nawet do 60 000 skurczów o różnej intensywności. Zabieg zastępuje m.in. robienie brzuszków i przysiadów. Tej jesieni Panowie mogą cieszyć się umięśnionym brzuchem, a Panie jędrnymi pośladkami.Zdajemy sobie sprawę, że długie i zimne popołudnia sprzyjają wylegiwaniu się na kanapie. Siedzący tryb życia powoduje odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz obrzęki. Często o tej porze roku pogłębia się problem cellulitu i czasami zdrowa dieta nie wystarcza by się go pozbyć.
Eksperci z Onde Clinic polecają zabieg Storz Medical - skuteczny sposób na redukcję nawet bardzo zaawansowanego cellulitu. Zabieg wykorzystuje falę uderzeniowa, która od lat wykorzystywana była w rehabilitacji i uśmierzaniu bólu. Jedną z pierwszych osób, które poddały się zabiegowi i go polecały była królowa muzyki pop Madonna. Ponadto Storz Medical przyspiesza przemianę materii, stymuluje cyrkulację krwi, limfy oraz komórek macierzystych.

Wybierając miejsce i zabiegi dla siebie pamiętaj aby wykonywane były przez ekspertów oraz były dobierane indywidualnie do Twojego problemu. Tylko wtedy uzyskasz zamierzone efekty. Prace nad swoim ciałem należy traktować jako proces a nie jednorazową wizytę w klinice kosmetologii lub medycyny estetycznej. Tylko wtedy będziesz cieszyć się efektami przez długie lata. Piękne ciało to zdrowe ciało! Zadbaj o nie tej jesieni.

Więcej o ofercie Onde Clinic na www.ondeclinic.pl