Data wydarzenia: 10.10.2019 19:30 - 10.10.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

Stach Bukowski to nie solista jak mogłoby się wydawać, a młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również skrajnościami - muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli!

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Na żywo będziemy mogli ich zobaczyć już 10 października w Klubie Stara Przepompownia! Wydarzenie rozpoczyna się już o godzinie 19:30.

Przed koncertem posłuchaj koniecznie debiutanckiego singla „LEW”! Utwór jest drapieżny i beztroski ma w sobie moc i młodzieńczą zuchwałość. Do utworu powstał bezpretensjonalny i radosny teledysk inspirowany latami dziewięćdziesiątymi dwudziestego wieku oraz wczesnymi dwutysięcznymi.

Data: 10.10.2019
Godz.: 19:30
Miejsce: Klub Stara Przepompownia
Bilety: do nabycia w dniu koncertu
Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2362801110704860/