Policjanci z ostrowskiego Wydziału Kryminalnego, zatrzymali 17-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna miał przy sobie marihuanę, haszysz i metamfetaminę. Dodatkowo, policjanci znaleźli w jego plecaku wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo, 17-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

23 listopada, w rejonie jednego z supermarketów policjanci wylegitymowali młodego mężczyznę. Podczas legitymowania, nastolatek podjął próbę ucieczki. Chłopak szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze w kieszeni jego kurtki znaleźli woreczek foliowy z zawartością marihuany. Natomiast, w jego plecaku ponad 20 gramów haszyszu i niewielkie ilości metamfetaminy. Dodatkowo w plecaku 17-latka funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki.

Policjanci zatrzymali nastolatka oraz zabezpieczyli ujawnione substancję. 17-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.