W poniedziałek 3 lutego o godzinie 10:00 nastąpi otwarcie największego Parku Rozrywki w południowej Wielkopolsce. Mowa o Jump Factory, który znajduje się przy ulicy Strumykowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim.

Największy park rozrywki w południowej Wielkopolsce, czyli Jump Factory mieści się przy ulicy Strumykowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim.
Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 2200 metrów przeznaczonych wyłącznie na rozrywkę pod dachem. Będzie można skorzystać m.in. z areny trampolin, parku linowego, trampolin wyczynowych, zjeżdżalni, areny gladiatorów i wielu więcej atrakcji.
Latem rozrywka przeniesie się także na zewnątrz, nowe atrakcje pojawią się na działce o powierzchni ponad 6000 m2.Na powierzchni ponad 2200 m2 startuje największy w regionie park rozrywki. Podział obiektu zaplanowany jest z uwagi na przeznaczenie wiekowe atrakcji. Na mniejszej hali umieszczono małpi gaj dla najmniejszych oraz trampolinki i basen z gąbkami które pozwolą najmniejszym bawić się bezpiecznie i komfortowo. Na dużej hali powstała ogromna arena trampolin która pomieści prawie 30 osób i pozwoli na poprowadzenie najbardziej wyskokowych wf'ów w regionie. Gigantyczny zjazd pontonowy zakończony lądowaniem na poduszce zapewni dobrą zabawę wszystkim. Na obiekcie wydzielono 3 ścieżki akrobatyczne ( mające nawet 11 m długości ) pozwalające doskonalić umiejętności i łączyć ze sobą powietrzne ewolucje. Wisienką na torcie jest trampolina sportowa połączona z Wallem przy której nikt nie będzie się nudził. Z myślą o bezpiecznej adrenalinie wybudowano wewnętrzny park linowy z asekuracją podestami jak i siatkami asekuracyjnymi. Pod parkiem linowym znajduje się 40 m tor przeszkód.
Rozbiegi do basenu z poduchą pneumatyczną pozwolą na doskonalenie ewolucji i dostarczą dużo endorfin.
Na obiekcie znajduje się również strefa z bardzo dobrą kawą i salki na imprezy urodzinowe.
Na okres letni obiekt dysponuje kilkoma tysiącami m2 terenu aby zapewnić również zewnętrzne atrakcje typu karuzele, kolejki, autka i wiele więcej- mówią właściciele.

Główna trampolina: 


Cennik korzystania z obiektu: 


Konkurs z nagrodami: 

Zasady są bardzo proste.
Należy polubić fanpage: https://www.facebook.com/trampolinyostrow/ 
Oraz pod postem konkursowym na facebooku w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chcecie się wybrać do nowego Parku Rozrywki. Komentarze z największą ilością polubień wygrywają (10 osób wygrywa)  


Oto lista zwycięzców: (imię i nazwisko i liczba lajków) 

Maja Malinowska 112
Paulina Haussman 111
Oliwia Jankowiak 111
Kacper Malinowski 102
Wiktoria Antczak 99
Wiktoria Mrowińska 88
Asia Dominiak 86
Maciej Sodkiewicz 85
Weronika Skowrońska 83
Anita Mańk 81
Albert Zarzycki 81