Data wydarzenia: 22.04.2017 22:00 - 23.04.2017 00:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" w Ostrowie Wielkopolskim. Goście specjalni koncertu: John Porter i Vienio, oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Török, Qba Janicki.

Podczas koncertu pojawią się nie tylko utwory znane z płyty "Chaos Pełen Idei" ale także kompozycje przygotowane specjalnie na wiosenną trasę!
"NAJLEPSZA PŁYTA ROKU!"
Kuba Wojewódzki o albumie "Chaos Pełn Idei"

Data i godzina:
22.04.2017 godzina 22:00

BILETY:
NORMALNE:
40/50 zł przedsprzedaż
60 zł w dniu koncertu

VIP:
70 zł przedsprzedaż
80 zł w dniu koncertu

"Utalentowane żółtodzioby i posągowe tuzy, rockmani z krwi i kości,[…] szorstcy raperzy, kruche głosy nowej polskiej elektroniki. RATM i Major Lazer. Reggae i yass. Nirvana, Lady Pank i Jefferson Airplane! Wszyscy w jazzowym z gruntu rzeczy projekcie, który nie powinien się nie tylko udać, ale i przydarzyć! […] Bo niby dla kogo miałoby to być? Będzie? Aż wreszcie - jest? Czemu całość tak równo i doskonale zapiernicza? "
Artur Rawicz – cgm

"Lepszej kompilacji tylu pozornie nie pasujących do siebie pomysłów i różniących się od siebie gości, w tym roku u nas nie było."
Tomek Doksa – Interia.pl

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej- Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, że marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.
Wojtek Mazolewski nową płytą zatytułowaną “Chaos Pełen Idei” po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. „Chaos Pełen Idei” to płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia - liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. "Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta.” - podsumowuje Wojtek. Singlem promującym płytę „Chaos Pełen Idei” jest utwór „Organizmy Piękne” w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.