infostrow.pl » Katalog firm » Usługi » Zakłady pogrzebowe i nagrobki

ID firmy: 4123

ABRAM Usługi Pogrzebowe Międzynarodowy Transport Zmarłych

Pomagamy godnie pożegnać Państwa ukochanych bliskich.
Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług pogrzebowych na światowym poziomie. Wszystkie nasze usługi pogrzebowe są pełne godności, poszanowania wobec Państwa bliskich i troski o każdego z naszych Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę przez cały tydzień pod numerami:
62 737-10-40 oraz 797 126 860
Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oraz iść z duchem czasu, oferujemy profesjonalny estetyczny wystrój grobu oraz nagłośnienie z możliwością odtwarzania pieśni żałobnych podczas ostatniego pożegnania w kaplicy, w drodze na cmentarz czy też bezpośrednio na nim.
Wystrój grobu ceremoni pogrzebowej jest to nieodłączny element każdej ceremonii pogrzebowej organizowanej przez naszą firmę.
Troszczymy się o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej, aby była ona piękna i dostojna. W tak trudnych chwilach służymy Państwu pomocą w każdej sferze organizacji ceremonii pogrzebowej.

Dom Pogrzebowy ABRAM ul. Okólna 29 w Ostrowie Wielkopolskim - jest to nowoczesny dom pogrzebowy, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.
Kaplica w naszym Domu Pogrzebowym posiada 40 miejsc siedzących jest to miejsce zadumy i refleksji w którym mogą Państwo pożegnać się z bliską osobą oraz odmówić różaniec w gronie rodzinnym. Odbywają się w niej również świeckie ceremonie pogrzebowe lub na życzenie rodziny msze św.
Sala pożegnań zaopatrzona jest w profesjonalne nagłośnienie oraz system klimatyzacji co zapewnia komfort i wyjątkową atmosferę. Ponadto w budynku usytuowane są wysokiej klasy chłodnie oraz pomieszczenia do toalety pośmiertne wyposażone w najwyższej klasy sprzęt.