infostrow.pl » Katalog firm » Usługi » Zakłady pogrzebowe i nagrobki

ID firmy: 4123

ABRAM Usługi Pogrzebowe Międzynarodowy Transport Zmarłych

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług pogrzebowych na światowym poziomie. Wszystkie nasze usługi pogrzebowe są pełne godności, poszanowania wobec Państwa bliskich i troski o każdego z naszych Klientów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę przez cały tydzień pod numerami:
62 737-10-40 oraz 797 126 860
Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oraz iść z duchem czasu, oferujemy profesjonalny estetyczny wystrój grobu oraz nagłośnienie z możliwością odtwarzania pieśni żałobnych podczas ostatniego pożegnania w kaplicy, w drodze na cmentarz czy też bezpośrednio na nim.
Wystrój grobu ceremoni pogrzebowej jest to nieodłączny element każdej ceremonii pogrzebowej organizowanej przez naszą firmę.
Troszczymy się o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej, aby była ona piękna i dostojna. W tak trudnych chwilach służymy Państwu pomocą w każdej sferze organizacji ceremonii pogrzebowej.
Dom Pogrzebowy ABRAM ul. Okólna 29 w Ostrowie Wielkopolskim - jest to nowoczesny dom pogrzebowy, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.
Kaplica w naszym Domu Pogrzebowym posiada 40 miejsc siedzących jest to miejsce zadumy i refleksji w którym mogą Państwo pożegnać się z bliską osobą oraz odmówić różaniec w gronie rodzinnym. Odbywają się w niej również świeckie ceremonie pogrzebowe lub na życzenie rodziny msze św.
Sala pożegnań zaopatrzona jest w profesjonalne nagłośnienie oraz system klimatyzacji co zapewnia komfort i wyjątkową atmosferę. Ponadto w budynku usytuowane są wysokiej klasy chłodnie oraz pomieszczenia do toalety pośmiertne wyposażone w najwyższej klasy sprzęt.

Diamenty, kryształy, biżuteria pamięci – odcisk palca

W naszej ofercie pojawiła się bardzo innowacyjna usługa tworzenia diamentu pamięci, kryształów pamięci oraz biżuterii personalizowanej z odciskiem palca.
Naszym celem jest dostarczenie niezwykłych wzruszeń i radości Klientom o niebywale wyrafinowanych gustach i dać Państwu możliwość wyjątkowego pożegnania i upamiętnienia Ukochanych osób. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi stanowią nowy i całkowicie wyjątkowy trzeci rodzaj pochówku, akcentującego element intymnych, bezcennych wspomnień Najbliższych. Wspieramy ich w tych trudnych chwilach, sprawiając, że Najbliżsi pozostają najbliżej – mimo, że odeszli daleko.

Najbliżsi nam ludzie odchodzą, pozostawiając za sobą rodzinę i przyjaciół pogrążonych w żalu, bólu i cierpieniu. Dla tych, którzy pozostali, to niełatwy czas. Wspomnienia Najbliższych, którzy odeszli, są wtedy niezwykle cenne – dlaczego więc nie nadać im wyjątkowej i wspaniałej formy, na którą zasługują?