infostrow.pl » Katalog firm » Usługi » Sprzątanie

ID firmy: 3047

DAWserwis

DAWserwis to firma sprzątająca, utworzona przez Sylwie Bańdo na obszarze miejscowości Kraków. Ekipa sprzątająca każdego dnia wychodzi naprzeciwko potrzebom współczesnego społeczeństwa, dlatego oferuje usługi z zakresu sprzątania różnorakich pomieszczeń, od domów jednorodzinnych, apartamenty, każdego modelu gabinety czy pomieszczenia służbowe, lokale użytkowe a także i większe żłobki. Do każdego zlecenia serwis przystępuje z sporą pilnością i zaangażowaniem.

DAWserwis stara się w głównej mierze, aby wynik końcowy był przede wszystkim zadowalający dla wszelkiego osobnika a rozliczna propozycja usług dotyczy szczególnie:
- Oczyszczanie glazury i terakoty
- Odkurzanie i pranie dywanów, wykładzin dywanowych także i tapicerek,
- Czyszczenie balkonów,
- Sprzątanie placów przed biurem oraz oczyszczanie trawników z liści
- Pucowanie rolet i żaluzji
- Zabieranie śmieci i gruzu po remoncie
Oraz innych kluczowych prac takich jak na przykład: mycie okien, grzejników, usuwanie kurzu z sprzętów oraz roślin pokojowych i polerowanie podłóg a także nie zawacha się przeprowadzić prac specjalnie na życzenie Klienta.
Dziś DAWserwis bez zarzutu stwierdzić, że są dumni, że przyrządzili firmę, która każdego dnia pomaga kolejnym mieszkańcom Krakowa przywrócić harmonię i schludność w mieszkaniu oraz przekazuje konkurencyjne ceny na miejscowym rynku.