infostrow.pl » Katalog firm » Prawo i doradztwo, praca » Adwokaci, radcy prawni

ID firmy: 43827

Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy

Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy, zlokalizowana w sercu Poznania świadczy profesjonalne usługi prawne od 1989 roku. Znana jest z łączenia doświadczenia i tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami prawnymi, dostarczając kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji z całej Polski.


Usługi:


Prawo budowlane i prawo nieruchomości Poznań

Posiadając 30-letnie doświadczenie, Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy oferuje wszechstronne i dedykowane usługi prawne dla przedsiębiorców, korporacji, małych firm i indywidualnych właścicieli nieruchomości.

W ramach specjalizacji w prawie budowlanym oraz prawie nieruchomości, gwarantuje nowoczesne podejście, wysoki standard obsługi oraz skupienie na jasnej komunikacji i ochronie Państwa interesów.


Obsługa prawna firm i spółek Poznań

Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy to specjaliści w obszarze obsługi prawnej firm oraz spółek w Poznaniu. Z 30-letnim doświadczeniem w branży, świadczy profesjonalne usługi dla szerokiej gamy przedsiębiorstw – od małych biznesów po duże korporacje.

Specjalizacja w obsłudze prawnej firm i spółek w Poznaniu gwarantuje, że każde przedsiębiorstwo otrzyma indywidualną pomoc prawną, dostosowaną do swoich rzeczywistych potrzeb. Kancelaria wspiera w zakładaniu spółek, doradztwie transakcyjnym, umowach handlowych i wielu innych aspektach prawa biznesowego.


Prawo własności intelektualnej Poznań

Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy to specjaliści w dziedzinie prawa własności intelektualnej w Poznaniu.Świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej, praw autorskich, patentów, znaków towarowych.