infostrow.pl » Katalog firm » Gastronomia i organizacja imprez

ID firmy: 3891

Kasy fiskalne PHU Abart Warszawa

Propozycja PHU Abart to m.in. kasy fiskalne dedykowane dla niedużych punktów handlowych jak także bardziej zaawansowane technologicznie narzędzia - tzw. systemowe kasy fiskalne, dedykowane dla większych instytucji handlowych, supermarketów o dużej bazie handlowej i zwiększeniu ruchu.

Na liście naszych urządzeń znajdują się jedynie wyjątkowo bezawaryjne oraz polecane przez nasz serwis kasy fiskalne czołowych producentów – Elzab czy Posnet.

Poza obszerną możliwością urządzeń fiskalnych proponujemy także ochronę serwisową kas oraz drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem specjalistów o długim doświadczeniu, którzy w każdej chwili zapewniają radą w obrębie reperacji, przeglądów okresowych oraz szkolenia z obsługi narzędzi.
Dobrze zdajemy sobie sprawę z tegoż jak znaczące jest uznanie naszych użytkowników, dlatego oferowane przez nas urządzenia pochodzą od czołowych realizatorów oraz mają Poświadczenia Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.
PHU Abart to spółka istniejąca na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie na rynku ustabilizowaną pozycję.