infostrow.pl » Katalog firm » Internet, komputery, reklama » Agencje reklamowe

ID firmy: 1797

muchaDSGN.com

Grafika & Design & Projektowanie graficzne


Hello!

Nazywam się Konrad a.k.a. „Mucha” i jestem młodym, kreatywnym grafikiem, prowadzącym własne studio graficzne muchaDSGN.com. Moja przygoda z rysowaniem jak i wszelkimi przejawami twórczej działalności zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy to ku średniemu zadowoleniu rodziców zarysowywałem każdą napotkaną wolną powierzchnię, poprzez nudne lekcje w szkole, na których potrafiłem zarysować całe zeszyty, na osiedlowych ścianach kończąc. I tak znalazłem się na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, gdzie studiowałem projektowanie graficzne na wydziale Grafiki. To właśnie tam „zaraziłem się” minimalizmem i funkcjonalnością w projektowaniu, przyjmując za zasadę, ze mniej znaczy więcej. W 2014 roku obroniłem pracę dyplomową z wyróżnieniem w Pracowni Animacji prof. Jacka Adamczaka wraz z aneksem powstałym w Pracowni Wydawnictw porf. Mirosława Pawłowskiego.

Projektowanie stało się moim sposobem na życie, swoistą pasją, którą chcę dzielić się z innymi, by wspólnie kreować i zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym dla firm, instytucji i osób indywidualnych, jak i wszelkimi twórczymi formami, począwszy od: ilustracji, plakatu, wydawnictw, typografii, na projektowaniu stron internetowych i animacji kończąc.
Od 2012 roku pełnię rolę projektanta grafiki w labelu muzycznym Osterdam Records. Jest to wydawnictwo płytowe i studio produkcyjne promujące wyróżniających się oryginalnością i świeżym spojrzeniem na muzykę
i sztukę artystów. Współpracuję również z klubem żużlowym ŻKS Ostrovia. Od pewnego czasu rozkręcam także swój brand odzieżowy Mucha Nie Siada, gdzie realizuje swoje autorskie pomysły związane z wzornictwem
i tekstyliami.

Tworzę projekty dla wymagających klientów, ceniących dobry design i styl, którzy chcą wyróżnić siebie, swoją markę, produkt na tle innych.
Do każdego z nich podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ każdy ma inne preferencje i oczekiwania, którym to staram się sprostać, zaspokajając jednocześnie własne zawodowe ambicje.

Specjalizuję się w szeroko pojmowanym projektowaniu graficznym:

- identyfikacja wizualna & branding (logo, księga znaku, wizytówki, materiały promocyjne, DTP)
- reklama prasowa i outdoorowa
- projektowanie plakatów, ilustracji, wydawnictw
- projektowanie fontów
- projekty opakowań, okładek
- animacja rysunkowa i komputerowa
- projektowanie layoutów i stron internetowych
- projektowanie i aranżacja wnętrz

Uwielbiam nowe wyzwania, ponieważ dostarczają mi nowych doświadczeń
i pozytywnej, twórczej energii. Zawsze jestem chętny do współpracy.

Skontaktuj się ze mną!