infostrow.pl » Katalog firm » Dom i ogród » Biura nieruchomości

ID firmy: 2228

Nieruchomości KingDOM

Biuro KINGDOM NIERUCHOMOŚCI powstało z połączenia pasji, doświadczenia a także wysokiego profesjonalizmu i niekonwencjonalnego spojrzenia na rynek nieruchomości. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nie jesteśmy typową agencją nieruchomości - ideą powstania naszej firmy było stworzenie alternatywy wobec przedsiębiorstw działających w podobnym charakterze. Nasza piętnastoletnia tradycja oraz wiedza o lokalnym rynku pozwoliła nam znaleźć innowacyjne rozwiązania, które pomogą nam zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zespół KINGDOM tworzą ambitni i doskonale zorientowani w rynku agenci z pasją i doświadczeniem. Dbamy o wysoki standard i jakość wykonywanych usług, dlatego pracujemy zgodnie z kodeksem etycznym PFRN, który daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim Klientom. Głęboko wierzymy, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od wiedzy, chęci i stuprocentowego zaangażowania w pracę. Dlatego nie uznajemy działań ”hurtowych” – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, analizujemy potrzeby i oczekiwania Klienta, wspólnie ustalamy cel, który następnie staramy się osiągnąć w jak najkrótszym czasie i przy minimum formalności.

Naszym celem jest także zmiana postrzegania pośredników i agentów . Dowodzimy że potrafią oni być nieocenioną pomocą w najważniejszym wyborze Klienta, jakim jest kupno własnej wymarzonej nieruchomości. Nie boimy się ryzyka i z otwartą przyłbicą stawiamy czoła największym wyzwaniom.
Hołdując myśli „NIERUCHOMOŚCI TO LUDZIE, NIE MURY” gwarantujemy satysfakcje z wyboru naszego Biura.