infostrow.pl » Katalog firm » Handel » Akcesoria dziecięce, zabawki

ID firmy: 35708

Sklep papierniczy

Proponujemy Państwu artykuły papiernicze oraz przybory do szkoły dla dzieci i młodzieży w niezmiernie szerokim asortymencie. W sklepie papierniczym TenSklep.pl zakupicie takie przybory szkolne jak tornistry i plecaki do szkoły, akcesoria do pisania, drobne przedmioty niezbędne w szkole takie jak pędzelki, linijka, ekierka, cyrkiel, plan lekcji, nożyczki dla dzieci, temperówka do strugania ołówków i kredek oraz piórniki szkolne przeznaczone do przechowywania przez uczniów tychże drobnych akcesoriów szkolnych. Ponadto niezbędne dla ucznia zeszyty szkolne, bloki rysunkowe i techniczne w kilku formatach i wariantach kolorystycznych. Trudno tu wymienić wszystkie dostępne u nas artykuły szkolne, bo ich oferta to kilka tysięcy produktów. Nasz sklep papierniczy ma w swojej ofercie także inne artykuły papiernicze przeznaczone dla dorosłych, jak papier toaletowy i ręczniki kuchenne papierowe, papier kserograficzny i do drukarek oraz akcesoria biurowe.
Cała oferta sklepu papierniczego dostępna jest na tej stronie: https://tensklep.pl/sklep-papierniczy-artykuly-papiernicze-i-szkolne . Wybrane towary zamów przez internet lub telefonicznie za pomocą infolinii 695 840 695.
Dostawa zamówień kurierem na obszarze całej Polski. Dostarczamy również do paczkomatów Inpost. Kraków - dostawa produktów gratis przy zakupie na ponad 150 zł. Sklep papierniczy proponuje także dla klientów cenne gratisy i korzystne promocje. Zapraszamy do naszego sklepu online.