infostrow.pl » Katalog firm » Handel » Inne

ID firmy: 43475

TOYKA Poland Sp. z o.o.

TOYKA Poland Sp. z o.o. - Pionier w sprzedaży toalet przenośnych w Polsce
Jesteśmy najstarszą firmą w Polsce specjalizującą się w sprzedaży toalet przenośnych, istniejącą od 1992 roku. Już w latach 90-tych postawiliśmy na wysoką jakość, oferując produkty odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Niezmiennie spotykamy jeszcze dzisiaj czynne i niezawodne kabiny, które zostały wykonane na samym początku naszej działalności. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także spełnienie - osiągnęliśmy nasz cel już na wczesnym etapie obecności na rynku, a dzisiaj czerpiemy owoce naszej ciężkiej pracy.

Jako przedstawiciel renomowanej holenderskiej firmy THETFORD B.V., oferujemy również w sprzedaży toalety turystyczne, toalety autobusowe oraz środki eksploatacyjne do toalet. Długoletnia współpraca z THETFORD B.V. umożliwia nam proponowanie naszym klientom najbardziej konkurencyjnych cen na polskim rynku. Dodatkowo, pełnimy rolę dystrybutora hurtowego produktów THETFORD B.V., oferując atrakcyjne rabaty. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostarczamy również części zamienne do toalet oraz świadczymy usługi serwisowe.

Jesteśmy również autoryzowanym dealerem szwedzkiej firmy SEPARETT, specjalizującej się w innowacyjnych, suchokompostujących toaletach ekologicznych bez użycia wody. Wraz z nimi oferujemy również odpowiednie środki eksploatacyjne. System separacji moczu od odpadów stałych w toaletach SEPARETT to absolutna nowość na polskim rynku, zapewniająca innowacyjne rozwiązania. Dodatkowo, ich nowatorski design sprawia, że nawet na działce można cieszyć się domowym komfortem.

Nasza firma cieszy się uznaniem na rynku, a zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, jest dla nas bezcenne i stanowi naszą największą dumę. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie. Praca dla Państwa to prawdziwa przyjemność.

Zamknij [X]