infostrow.pl » Katalog firm » Usługi » Sprzątanie

ID firmy: 43450

Wypożyczalnia Odkurzaczy Piorących

Wyspecjalizowana wypożyczalnia sprzętów ekstrakcyjnych. Zajmujemy się dzierżawą sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W magazynie mamy odkurzacze czyszczące marki Karcher. Wszystkie sprzęty są na bieżąco serwisowane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z odkurzaczem przekazuję dwie końcówki: do prania tapicerki oraz do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Istnieje możliwość wynajmu na jeden dzień lub cały weekend. Karcher można wypożyczyć szybko w biurze firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich gmin np. w Pruszkowie czy Stanisławowie przywozimy i odbieramy odkurzacz bezpośrednio do domu.

Dobrze jest prać narożniki przynajmniej co pół roku. Dzięki częstemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej nienaganny wygląd narożnika. Wewnątrz materiału zbiera się ogromna liczba roztoczy. Oprócz tego zaświniona tapicerka nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne przedsiębiorstwa ze stolicy najczęściej wykonują czyszczenie dywanów metodą wypłukiwania. Skupia się na praniu tkaniny mieszanką wody i proszku. To łatwa i bardzo skuteczna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy możliwe jest usunięcie wszelakich plam z kanapy? Jak najbardziej. Odpowiednio przemyślana metoda w połączeniu z nowoczesnym ekstraktorem oraz sprawdzonymi płynami do prania umożliwia wyeliminować wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, które źle wpływały na wygląd dywanu.

Zamknij [X]