Najlepsze restauracje i zamówienia w jednym miejscu

Logo restauracji

Burger w Pasażu

100% wołowiny 100% pasji 1000% dobrego smaku , to jest to co nas charakteryzuje.
Przekonaj się sam, sama odwiedź nas już niedługo. 

Rynek 35, Ostrów Wielkopolski
miniatura

Dowozy
12:00 - 21:00
Godz. otwarcia
12:00 - 21:00

Zamknięte

Burgery

Burger Classic 170g wołowiny z sałatą, serem cheddar, pomidorem, ogórkiem konserwowym, cebulą i sosami Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

17

Burger BBQ 170g wołowiny z sałatą, serem cheddar, pomidorem, ogórkiem konserwowym, cebulą, papryczkami jalapeno, wędzonym boczkiem i sosami Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

19

Burger Włoch 170g wołowiny, z mozzarellą, rukolą, suszonymi pomidorami, cebulą, kiełbaskami chorizo i sosami Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

19

Burger Wypas 170g wołowiny z 4 szt. bekonu, sałatą, serem cheddar, wędzoną mozzarellą, pomidorem, ogórkiem konserwowym, cebulą, kiełbaskami chorizo i sosami Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

24

Burger Kurak filet z piersi kurczaka z sałatą, serem cheddar, papryczkami jalapeno, ogórkiem konserwowym i sosami Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

18

Burger Dziecięcy 100g wołowiny z sałatą, serem cheddar i ketchupem. podawany z owocem oraz soczkiem Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

12

Burger Wegetarianin kotlet na bazie zielonego groszku z serem cheddar, pałatą, rukolą, pomidorem, ogórkiem konserwowym i sosami Do wyboru: frytki belgijskie, frytki z batatów, pomidor, ogórek konserwowy, cebula i więcej.

17

Burger Ciepły Ananas 170g wołowiny, ser cheddar, sałata, rukola, suszone pomidory, karmelizowana cebula, sos, grillowany ananas Do wyboru: dodatkowe mięso, pomidor, ogórek konserwowy, cebula, jalapeno, pieczarki i więcej.

24

Dodatki

Frytki belgijskie 100g

6

Frytki z batatów 100g

7
ZAMÓWIENIE 0,00 zł
ZłÓŻ ZAMÓWIENIE