Bardzo miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę, z dziewczynami, które zarażają pasją. Poznajcie Anię Andrzejewicz i Julię Dutkiewicz.

Dwie ostrowianki postanowiły założyć bloga poświeconemu zdrowemu i aktywnemu trybowi życia oraz racjonalnemu odżywianiu. Dzięki tej stronie będą chciały zachęcać wszystkich bez względu na wiek czy predyspozycje do zmian w swoim życiu.

Ania i Julia, obie są młode, lecz chcą pokazać zarówno swoim rówieśnikom oraz osobą starszym, jak w łatwy i przyjemny sposób można zmienić swoje negatywne nawyki.

Dla przykładu wiele osób w dzisiejszych czasach przesiaduje godzinami przed komputerem, zamiast spędzić ten czas aktywnie. Chcą za pomocą bloga pokazać jak ogromny wpływ na koncentrację, wyniki w nauce czy chociażby siłę i chęć do pracy ma zdrowy i racjonalny tryb życia.

Poprzez wysiłek organizm wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia, które odpowiadają za pozytywny nastrój i ogólne zadowolenie. Głównym celem jest przekazywanie doświadczenia, jakie zdobyły na przełomie kilku lat od kiedy ich główną pasją stał się sport i nie wyobrażają sobie dnia bez treningu, czy też spędzaniu aktywnie wolnego czasu.

Warto również zwrócić uwagę na to co znajduje się na naszych talerzach. Niestety, przede wszystkim młodzież nie zdaje sobie sprawy, jak ważny wpływ na zdrowie mają owoce i warzywa, a nie popularne w dzisiejszych czasach ”Fast food’y”, które oprócz zbędnej tkanki tłuszczowej nie wprowadzają do naszego organizmu potrzebnych nam substancji odżywczych. Ich priorytetem jest dotarcie do jak największego grona odbiorców, którym chcą przekazać, że zdrowy tryb życia to nie przymus i katorga, a wiele przyjemności i korzyści dla naszego organizmu.

BLOG: http://forfitshape.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/forfitshape
INSTAGRAM: http://instagram.com/forfitshape